SON DAKİKA

Samsunhaberci.com

Suriye’li dilenciler, bezdirdi !

Bu haber 06 Ekim 2015 - 21:21 'de eklendi ve Bu Haber 128 Sefer Okundu kez görüntülendi.
Suriye’li dilenciler, bezdirdi !

dilenci

amsun’da dilencilik yapan Suriyeli mültecilerin mekân edindiği son yer Ulugazi Camii’nin kapısı oldu. Birçok yerde dilenen mültecilerin cami kapısına kadar gelip dilenmeleri vatandaşı öfkelendirdi.

CAMİNİN İÇİNE KADAR GİRDİLER!

Kalabalık caddeleri istila eden Suriyeli dilenciler son günlerde büyük artış gösterdi. Şehir merkezinde neredeyse her caddede oldukça fazla sayıda bulunan mülteci dilenciler Samsunluları bezdirmeye başladı. İlkadım ilçesinde bulunan Ulugazi Camii’nin çıkış kapısının önünde dilenen Suriyeliler işin dozunu kaçırarak caminin iç kapısında dilenmeye başladı. Dünkü öğle namazının ardından camiye giriş kapısına oturarak dilenen bir kadın bir kız çocuğu ve bir erkek, cami cemaatini oldukça rahatsız etti.

SORUNU ZABITALAR ÇÖZER!

Devletin kendilerine bir miktar para verildiği bilinen Suriyeli mültecilerin birçoğunun dilenmesinin önüne geçilemiyor. Suriyeli oldukları için cami cemaatinden bir tepki görmediler. Fakat namaz çıkışında dilenciler ile karşılaşan vatandaşlar bu durumdan şikayetçi. Vatandaşlar ipin ucunun kaçtığı dilenci sorununun çözülmesi için belediyelerin zabıta müdürlüklerinden yardım bekliyor. Onur EMİRZA ky: dengegazetes.com

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA