Türkiye - Süper Lig
Istanbulspor AS
13:30 0 : 0 18'
18'
Alanyaspor
Hatayspor
16:00
Kasımpaşa
Galatasaray
19:00
Trabzonspor
Türkiye - 1. Lig
Manisa Futbol Kulübü
13:30 0 : 0 18'
18'
Samsunspor
Gençlerbirliği
16:00
Göztepe
Sakaryaspor
19:00
Ankara Keçiörengücü
Kulüp Hazırlık Maçları
Barcelona SC
02:00 1 : 0 MS
MS
CD Cuenca
RFK Akhmat Grozny
11:30
Chayka Peschanokopskoye
Rudar Pljevlja
13:00 0 : 0 DA
DA
Karlovac
FK Admira Prag
13:00 1 : 0 DA
DA
FK Banik Most-Sous
FC Dziugas Telsiai
14:00
FK Nevesis
PFC CSKA Sofia
14:30
PFC Pirin Blagoevgrad
Vasalund Essinge
16:00
Sollentuna FF
FK Radnicki Sremska Mitrovica
16:00
FK PODRINJE
Türkiye (Diğer) - 2. Lig
Nazilli Belediyespor
14:00
Sivas Belediye Spor
İngiltere - Premier Lig
Nottingham Forest
17:00
Leeds United
Tottenham
19:30
Manchester City FC
İspanya - LaLiga
RCD Mallorca
16:00
Real Madrid
Girona
18:15
Valencia
Real Sociedad San Sebastian
20:30
Real Valladolid
Barcelona
23:00
Sevilla
Almanya - Bundesliga
Stuttgart
17:30
Werder Bremen
Wolfsburg
19:30
Bayern Münih
Fransa - Ligue 1
Clermont Foot 63
15:00
Monaco
Ajaccio
17:00
Nantes
Auxerre
17:00
Stade Reims
Lorient
17:00
Angers
Strasbourg
17:00
Montpellier
Stade Brest 29
19:05
Racing Club de Lens
Marsilya
22:45
OGC Nice
İtalya - Serie A
Spezia Calcio
14:30
SSC Napoli
Torino FC
17:00
Udinese Calcio
ACF Fiorentina
20:00
Bologna FC
Inter Milano
22:45
AC Milan
Hollanda - Eredivisie
SC Cambuur
14:15
Ajax Amsterdam
Feyenoord Rotterdam
16:30
PSV Eindhoven
Go Ahead Eagles
16:30
NEC Nijmegen
FC Groningen
18:45
FC Twente Enschede
Belçika - Pro League
Royal Antwerp FC
15:30
Club Brugge
Yellow-Red Mechelen
18:00
Royal Charleroi
KAA Gent
20:30
KRC Genk
Union Saint-Gilloise
21:15
Zulte
Portekiz - Premier Lig
SC Braga
18:30
FC Famalicao
GD Chaves
18:30
Maritimo Madeira
FC Porto
21:00
FC Vizela
Gil Vicente Barcelos
23:30
Arouca
İskoçya - Premier Lig
St Johnstone FC
15:00
Celtic Glasgow
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Group 1
Edirnespor
13:00
Karakopru Belediye SK
Hacettepe 1945 SK
14:00
Eskişehirspor
1922 Konyaspor
14:00
1954 Kelkit Belediyespor
Belediye Derincespor
14:00
Yomraspor
Nevşehir Belediye Spor
14:00
Amasyaspor
Belediye Kütahyaspor
14:00
Çatalcaspor
İçel İdmanyurdu Spor
14:00
52 Orduspor FK
Elazığspor
14:00
Ağrıspor 1970
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Group 2
Karaman FK
14:00
Kahramanmaraşspor AŞ
Kusadasispor
14:00
Eynesil Belediyespor
Iğdır FK
14:00
Darica Genclerbirligi
Bayrampaşaspor
14:00
Alanya Kestelspor
Gümüşhanespor
14:00
Bulvarspor
Kırıkkale Büyük Anadoluspor
14:00
Ergene Velimese Spor
Ofspor AS
14:00
Elazig Karakocan
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Group 3
Mus 1984 Musspor
13:00
Bursa Yildirim Spor
68 Aksaray Belediyespor
13:00 0 : 0 45'
45'
Siirt IL Ozel Idaresi Spor
Fatsa Belediyespor
14:00
Bergama Belediyespor
Niğde Anadolu FK
14:00
Cankaya FK
Büyükçekmece Tepecikspor
14:00
Osmaniyespor FK
Artvin Hopaspor
14:00
Beyoglu Yeni Carsi FK
Arguvan Belediye Spor
14:00
Erbaaspor
Kepez Belediyespor
14:00
Sapanca Genclikspor
Akhisarspor
14:00
Efeler 09 Sfk
Türkiye (Diğer) - U19 1. Lig
Kocaelispor
12:00
Bodrumspor U19
İspanya - İkinci Lig B
Mallorca B
13:00
Atletico Saguntino
Deportivo Aragon
13:30
CD Teruel
Utebo FC
14:00
CD Tudelano
UD Logrones B
14:00
Real Sociedad C
CD Arenteiro
14:00
Gimnastica Torrelavega
CE Manresa
14:00
SD Formentera
Terrassa
14:00
Santa Eulalia
Lleida
14:00
Valencia B
Hercules CF
14:00
AE Prat
Real Aviles CF
14:00
Bergantinos CF
Atletico Mancha Real
14:00
Juventud Torremolinos CF
Ucam Murcia
14:00
Velez CF
Cadiz CF B
14:00
FC Cartagena B
Atl. Madrid (A)
14:00
CD Coria
Cacereno
14:00
Melilla
UD Socuellamos CF
14:00
AD Alcorcon B
AD Union Adarve
14:00
UD Montijo
Villanovense
14:00
CD Atletico Paso
CD Ibiza Islas Pitiusas
14:00
UE Costa Brava
Guadalajara
14:00
Cerdanyola del Valles
CD Estepona
14:00
Don Benito
Deportivo Alaves II
14:30
CD Brea
Atletico Sanluqueno CF
14:30
Mar Menor CF
Betis Deportivo Balompie
15:00
Recreativo Huelva
Rayo Cantabria
18:15
Zamora
CD San Roque de Lepe
18:15
Sevilla Atletico
Alfaro CD
18:30
Sestao River Club
UE Olot
18:30
CD Ebro
SD Tarazona
19:00
Izarra
Arenas Club Getxo
19:00
Racing Rioja CF
SD Gernika Club
19:00
CD Arnedo
Alzira
19:00
Espanyol Barcelona B
Club Marino de Luanco
19:00
UP Langreo
CD Palencia Cristo Atletico
19:00
Coruxo FC
Yeclano Deportivo
19:00
Xerez Deportivo FC
Antequera
19:00
CR Granada
CD El Ejido 2012
19:00
CD Utrera
Gimnastica Segoviana
19:00
CD Leganes B
CD Laredo
20:00
CD Guijuelo
Compostela
21:00
Ourense CF
İspanya - LaLiga 2
Villarreal CF B
16:00
Granada
Andorra
18:15
Real Zaragoza
Cartagena
20:30
Levante
SD Ponferradina
20:30
Racing Santander
Burgos
22:00
Las Palmas
Lugo
23:00
UD Ibiza
İspanya - Premier Lig, Bayanlar
Sporting Club de Huelva
14:00
Atletico Madrid
Madrid Ccf
14:00
Real Sociedad San Sebastian
Sevilla FC
14:00
Villarreal CF
FC Barcelona
18:00
Real Betis Seville
İspanya - Primera Federacion
Ceuta
14:00
CF Fuenlabrada
Cultural Leonesa
14:00
Racing Club de Ferrol
Real Madrid Castilla
14:00
Alcorcon
Unionistas de Salamanca CF
14:00
Cordoba
SD Amorebieta
14:00
Sabadell
CD Eldense
14:00
Atletico Baleares
CF La Nucia
14:00
Castellon
Logrones
18:00
Alcoyano
RC Celta de Vigo B
19:00
Pontevedra
Gimnastic
19:00
Athletic Bilbao B
Badajoz
20:00
CF Rayo Majadahonda
Reyes, De Los
20:00
CD San Fernando
Numancia
20:00
CD Calahorra
CA Osasuna B
20:00
SD Logrones
Internacional de Madrid Boadilla
21:00
Algeciras CF
Almanya - 2. Bundesliga
St Pauli
15:30
Hannover 96
Hansa Rostock
15:30
Hamburger SV
Magdeburg
15:30
Karlsruher
Almanya - 3. Lig
Oldenburg
15:00
München
Rot Weiss Essen
16:00
Duisburg
Fransa - Championnat National U19
AC Ajaccio
12:00
Toulouse FC
AS Cannes
13:00
AS Saint-Etienne
Nancy-Lorraine
13:30
Sochaux-Montbeliard
Estac Troyes
14:00
Bourg-en-Bresse Péronnas 01
US Avranches MSM
14:00
Merignac Sa Youth
Montpellier HSC
16:00
Blagnac FC U19
Clermont Foot Youth
16:30
Le Puy Foot 43 Auvergne
FC 93 Bobigny BG U19
16:30
RC Strasbourg Alsace
Dijon ASPTT
16:30
ER
Paris FC
Olympique Lyon
16:30
FC Metz
USM Saran
16:30
Stade Reims
Valenciennes FC
16:30
Amiens SC
USL Dunkerque
16:30
US Orleans
SM Caen
16:30
Losc Lille
Gonfreville Esm U19
16:30
RC Lens
Angers SCO
16:30
EA Guingamp
Chamois Niortais FC
16:30
FC Girondins Bordeaux
Vertou Ussa
16:30
FC Lorient U19
Bastia SC
16:30
OGC Nice
AS Beziers
16:30
Istres FC U19
US Colomiers
16:30
SC Air Bel U19
AS Monaco FC
16:30
Marsilya
Fransa - Lig 1, Bayanlar
Paris Saint-Germain FC
14:45
Le Havre AC
İtalya - Bahar Şampiyonası
UC Sampdoria
13:00
AS Roma
Bologna FC
17:00
Cesena
İtalya - Serie A, Women
Inter Milano
16:30
Sassuolo Calcio
İtalya - Serie B
Parma
18:15
Genoa GFC
Palermo FC
18:15
Reggina 1914
İtalya - Serie C, Grup A
Fc Arzignano Valchiampo
16:30
Pordenone Calcio
PRO Patria
16:30
LR Vicenza
Juventus FC
16:30
Piacenza Calcio 1919
Novara Calcio
16:30
Albinoleffe
PRO Vercelli 1892
16:30
Feralpisalo
Renate
16:30
AC Trento
Triestina Calcio 1918
16:30
Pro Sesto
Mantova
16:30
Virtus Verona
Calcio Padova
16:30
US Pergolettese 1932
Sangiuliano City Nova
16:30
Lecco
Novara Calcio
18:00
Albinoleffe
PRO Vercelli 1892
18:00
Feralpisalo
PRO Patria
18:00
LR Vicenza
Sangiuliano City Nova
18:00
Lecco
Calcio Padova
18:00
US Pergolettese 1932
Juventus FC
18:00
Piacenza Calcio 1919
Fc Arzignano Valchiampo
18:00
Pordenone Calcio
Triestina Calcio 1918
18:00
Pro Sesto
Renate
18:00
AC Trento
Mantova
18:00
Virtus Verona
İtalya - Serie C, Grup C
ACR Messina
16:30
Audace Cerignola
US Catanzaro
16:30
Fidelis Andria
AZ Picerno
16:30
Juve Stabia
US Viterbese
16:30
Monopoli
Turris Calcio
16:30
Monterosi Tuscia
Delfino Pescara 1936
16:30
Potenza Calcio
US Avellino
18:30
Crotone
Foggia
19:30
ASD Gelbison
Virtus Francavilla Calcio
19:30
FC Giugliano 1928
Taranto FC
19:30
Latina Calcio
İtalya - Serie D, H Grubu
Matera Calcio
16:30
Cavese
ASD Nocerina 1910
16:30
SSD Casarano Calcio
Afragolese 1944
16:30
FBC Gravina
Atletico Puteolana
16:30
ASD Gladiator 1924
SSD Brindisi
17:00
Martina Franca
US Citta Di Fasano
17:00
Molfetta Calcio
AC Nardo
17:00
USD Lavello
ASD Team Altamura
17:00
FC Francavilla 1931
İtalya - Serie D,A Grubu
AC Gozzano
16:30
Hsl Derthona
Usd Sestri Levante 1919
16:30
Acd Asti Calcio
Stresa Sportiva
16:30
Usd Castellanzese 1921
Vado Fc
16:30
Asd Fossano Calcio
Scd Ligorna 1922
17:00
Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
İtalya - Serie D,B Grubu
ASD Alcione Milano
16:30
Lumezzane
Usd Breno
16:30
Gs Arconatese 1926
Desenzano Calvina
16:30
Asd Calcio Brusaporto
Usd Casatese
16:30
Us Folgore Caratese
Sona Calcio
16:30
Villa Dalme Valle Brembana
Ssd Real Calepina Fc
16:30
Citta Di Varese
ASD Varesina Calcio
16:30
Sc Caronnese 1927
Ssd Virtus Ciseranobergamo 1909
16:30
Franciacorta Fc
USD 1913 Seregno Calcio
16:30
Ac Ponte San Pietro-Isola
İtalya - Serie D,C Grubu
Usd Adriese 1906
16:30
FC Legnago Salus SSD
Calcio Montebelluna 1919
16:30
US Levico Terme
Acd Campodarsego Calcio
16:30
UC Montecchio Maggiore
Asd Cartigliano
16:30
Dolomiti Bellunesi
Portosummaga
16:30
Asd Cjarlins Muzane
Asd Torviscosa
16:30
Ac Este
Chioggia
16:30
Luparense Fc
Asd Villafranca Veronese
16:30
Calcio Caldiero Terme
İtalya - Serie D,D Grubu
Aglianese Calcio 1923
16:30
United Riccione
GS Bagnolese ASD
16:30
Athletic Carpi
Real Forte Querceta
16:30
US Pistoiese 1921
Sammaurese Calcio
16:30
ASD Fanfulla
Asd Sant Angelo
16:30
AS Giana Erminio
CS Scandicci 1908
16:30
Correggese Calcio 1948
İtalya - Serie D,E Grubu
FC Ponsacco 1920
15:30
Tiferno Lerchi
Arezzo
16:30
ASD Flaminia Civita Castellana
US Livorno 1915
16:30
GSD Ghivizzano Borgoamozzano
Montespaccato Calcio
16:30
ASD Seravezza Pozzi Calcio
AS Ostia Mare Lido Calcio
16:30
Asd Terranuova Traiana
US Pianese
16:30
Orvietana Calcio
Poggibonsi
16:30
US Follonica Gavorrano
SC Trestina
16:30
Grosseto
Tau Calcio Altopascio
16:30
ASD Sangiovannese 1927
Mobilieri Ponsacco
16:30
Tiferno Lerchi
İtalya - Serie D,F Grubu
Termoli
16:30
Roma City FC
Cynthialbalonga Calcio
16:30
Chieti
Matese
16:30
ASD Trastevere Calcio
ASD Montegiorgio Calcio
16:30
San Nicolo Notaresco
SS Sambenedettese Calcio
16:30
Team Nuova Florida
Vastese Calcio 1902
16:30
Avezzano Calcio
Vastogirardi Calcio
16:30
US Tolentino
FC Vigor Senigallia
17:00
ASD Pineto Calcio
İtalya - Serie D,G Grubu
FC Aprilia Racing Club
15:30
US Palmese 1912
Lupa Roma FC
15:30
Arzachena Academy Costa Smeralda
Paganese
16:00
Atletico Uri
Sarrabus Ogliastra
16:30
Casertana FC
ASD Cassino Calcio 1924
16:30
VIS Artena
Ilvamaddalena 1903
16:30
ASD Portici 1906
ASD SS Nola 1925
16:30
US Angri 1927
Real Monterotondo Scalo
16:30
Pomezia Calcio 1957
Tivoli Calcio 1919
16:30
ASD Sorrento 1945
FC Aprilia Racing Club
16:30
US Palmese 1914
Lupa Frascati Pomezia
16:30
Arzachena Academy Costa Smeralda
İtalya - Serie D,I Grubu
Asd Canicatti
16:30
Santa Maria Cilento
US Castrovillari Calcio
16:30
Calcio Catania
ASD Citta Di Acireale 1946
16:30
ASD Sancataldese Calcio
Citta Di Sant Agata
16:30
Ragusa Calcio
ASD Cittanova Calcio
16:30
Trapani Calcio
FC Lamezia Terme
16:30
Aversa Normanna
AC Locri 1909
16:30
ASD Licata 1931
US Mariglianese
16:30
Vibonese Calcio
ASD Paterno Calcio
17:00
San Luca Calcio
Hollanda - Eerste Divisie
Roda JC Kerkrade
14:15
Maastricht
Hollanda - Eredivisie,Kadınlar
PSV Eindhoven
14:15
AFC Ajax
Belçika - First Division B
Club NXT
18:00
Royal Excelsior Virton
FCV Dender EH
21:15
KMSK Deinze
Portekiz - Campeonato de Portugal
FC Ferreiras
14:00
Rabo de Peixe
Amarante FC
18:00
Pevidem SC
Desportivo Moncao
18:00
SC Vianense
Tirsense
18:00
Atletico de Vila Mea
GD Braganca
18:00
Dumiense Cjpii Futebol Sad
CD Vilar Perdizes
18:00
Ar Sao Martinho
Pedras Salgadas
18:00
SC Maria da Fonte
Merelinense FC
18:00
Brito SC
FC Alpendorada
18:00
AD Castro Daire
Gondomar
18:00
Guarda Desportiva FC
Gd Resende
18:00
Lusitania FC Lourosa
Rebordosa
18:00
SC Beira Mar
AD Camacha
18:00
AD Machico
Salgueiros Porto
18:00
CS Maritimo Madeira B
Valadares Gaia FC
18:00
Leca FC
AC Marinhense
18:00
CD Alcains
Mortagua
18:00
Uniao Serra
1 Dezembro
18:00
Sertanense FC
Sport Benfica Castelo Branco
18:00
CA Pero Pinheiro
UD Santarem
18:00
Coruchense
Arronches E Benfica
18:00
Sintrense
Rio Maior SC
18:00
GS Loures
Atletico Clube de Portugal
18:00
SC Olhanense
CF Esperanca de Lagos
18:00
Imortal DC
FC Serpa
18:00
Oriental Dragon FC
Juventude SC Evora
18:00
SC Praiense
Angrense
18:00
GD Fabril do Barreiro
Lusitano GC
18:00
Vasco da Gama Vidigueira
Portekiz - Liga Portugal 2
FC Penafiel
14:00
CD Mafra
CD Trofense
17:00
Leixoes
SL Benfica B
17:00
CD Tondela
CD Feirense
18:30
SC Covilha
Portekiz - Liga Portugal 3
AD Sanjoanense
14:00
Vilaverdense FC
FC Oliveira do Hospital
15:00
Vitoria Setubal
Sporting Lisbon B
18:00
CF Os Belenenses
Caldas
20:00
Academica de Coimbra
UD Leiria
22:00
Amora FC
İskoçya - Premier Lig 1, Bayanlar
Glasgow City LFC
16:00
Partick Thistle LFC
Celtic LFC
17:30
Aberdeen LFC
Dundee United Wfc
19:00
Rangers LFC
Hamilton Academical WFC
19:00
Spartans WFC
Motherwell LFC
19:00
Heart of Midlothian WFC
Hibernian LFC
19:00
Glasgow Girls
ABD - Mls Preseason
Orlando City SC
03:00
Fiu Panthers
Atlante FC
04:00
Atlanta United FC
Los Angeles Galaxy
06:00
New York City FC
Monterey Bay FC
06:00
San Jose Earthquakes
Philadelphia Union
20:00
New England Revolution
Almanya - A-Junioren-Bundesliga Güney/Güneybatı
1. FC Nuremberg
13:00
Eintracht Trier U19
FSV Mainz
13:00
SC Freiburg
FC Ingolstadt 04
14:00
TSV 1860 Munich
SSV Reutlingen U19
15:00
Spvgg Unterhaching
Almanya - A-Junioren-Bundesliga, Kuzey/Kuzeydoğu
Holstein Kiel
13:00
VFL Wolfsburg
Werder Bremen
13:00
Hertha BSC
FC Viktoria 1889 Berlin
14:30
RB Leipzig
Hamburger SV
15:00
Hannover 96
Almanya - Bayanlar Bundesliga
1. FFC Turbine Potsdam 71
15:00
Bayern Munich
TSG 1899 Hoffenheim
15:00
MSV 02 Duisburg
Bayer 04 Leverkusen
18:00
Werder Bremen
SV Meppen
18:00
Eintracht Frankfurt
Almanya - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
FSV 63 Luckenwalde
15:00
Energie Cottbus
SV Lichtenberg 47
15:00
FC Rot-Weiss Erfurt
Chemnitzer
15:00
Greifswalder FC
Meuselwitz
18:00
VfB Germania Halberstadt
Almanya - Bölgesel Ligi, Kuzey
Hannover 96 (A)
15:30
Lubeck
Werder Bremen (A)
16:00
Blau-Weiss Lohne
Bremer SV 1906
16:00
TSV Havelse
Hildesheim
16:00
SC Weiche Flensburg 08
FC Teutonia Ottensen 1905
16:00
1. FC Phonix Lubeck
SV DROCHTERSEN/ASSEL
17:00
FC St. Pauli II
Almanya - Bremen-Liga
TuS Schwachhausen
15:00
TUS Komet Arsten
SV Hemelingen
15:00
OSC Bremerhaven
Leher TS
15:00
Oberneuland
TS Woltmershausen
16:00
BTS Neustadt
FC Union 60 Bremen
17:00
SG Aumund-Vegesack
Almanya - Bundesliga 2 , Kadınlar
SG 99 Andernach
16:00
SC Sand
1. FC Nuremberg
16:00
Bayern Munich II
SC Freiburg II
16:00
Eintracht Frankfurt II
Almanya - Oberliga Hamburg
HEBC Hamburg
12:45
TUS Dassendorf 1948
FC Turkiye Wilhelmsburg
15:00
Union Tornesch
SV Rugenbergen 1925
16:00
ER
Eimsbutteler TV
Almanya - Oberliga Niederrhein
SC Union Nettetal
16:45
FSV Duisburg
TSV Meerbusch
17:00
MSV Dusseldorf
Sportfreunde Baumberg
17:00
TVD Velbert 1870
Homberg
17:00
Ratingen SV Germania 04/19
SC St Tonis 11/20
17:00
SpVg Schonnebeck 1910
Turu Dusseldorf
17:30
1. FC Monheim
VFB 03 Hilden
17:30
FC Kray
Almanya - Oberliga Niedersachsen
FSV Schoningen 2011
16:00
ER
HSC Hannover
SC Spelle-Venhaus
16:00
Heeslinger SC
SC Blau-Weiß Papenburg
16:00
Arminia Hannover
TSV Pattensen
16:00
ER
Braunschweig
SV AHLERSTEDT/OTTENDORF
16:00
ER
TUS Bersenbruck
Rotenburger
16:00
Oldenburg
Gifhorn
16:00
MTV Eintracht Celle
1. FC Germania Egestorf/Langreder
16:00
ER
USI Lupo Martini Wolfsburg
Almanya - Oberliga NOFV Güney
SV Westerhausen
15:30
VfL Halle 1896
Eilenburg
15:30
FC Einheit Rudolstadt
Almanya - Oberliga NOFV Kuzey
TuS Makkabi Berlin
15:00
SC Staaken 1919
Neuruppin
16:00
Charlottenburger FC Hertha 06
1. FC Frankfurt
16:00
FC Mecklenburg Schwerin
FC Hertha 03 Zehlendorf
17:00
Neustrelitz
Almanya - Oberliga Westfalen
TuS Erndtebruck 1895
16:00
SC Preussen Munster II
SV Westfalia Rhynern
17:00
ER
SC Paderborn 07 II
FC Gutersloh 2000
17:00
Delbrücker
ASC 09 Dortmund
17:00
Sportfreunde Siegen 1899
1. FC Gievenbeck 1949
17:00
TSG 1881 Sprockhovel
SV Schermbeck
17:00
SPVGG Vreden 1921
Eintracht Rheine
17:00
TUS Ennepetal
SG Finnentrop/Bamenohl
17:30
TSV Victoria Clarholz
Almanya - Regionalliga Batı
SC Preussen 06 Munster
16:00
Alemannia Aachen
Andorra - İkinci Lig
CF Atletic America
14:00
FC Pas de La Casa
FC Ordino B
17:00
FS La Massana
UE Santa Coloma B
20:00
Encamp
Andorra - Premier Lig
Inter Club de Escaldes
13:00
FC Ordino
UE Santa Coloma A
15:30
Atletic Club d'Escaldes
FC Santa Coloma
18:00
FC Penya d`Andorra
UE Engordany
20:30
Sant Julia
Angola - Girabola
FC Bravos do Maquis
17:00
Atletico Petroleos de Luanda
Santa Rita
17:00
Sporting de Benguela
Wiliete SC
18:00
Sagrada Esperanca
Arjantin - Liga Profesional, Reserves
San Lorenzo de Almagro Res.
15:00
Lanus Res.
Defensa Y Justicia
15:00
Gimnasia de La Plata
Banfield
15:00
Huracan
Boca Jrs
21:00
ER
CA Central Cordoba SE Reserve
Atletico Tucuman Reserve
21:00
ER
CA Talleres de Cordoba
Independiente Res.
21:00
ER
Club Atletico Platense Reserve
Newells Old Boys
21:00
ER
Velez Sarsfield Reserve
Gimnasia de La Plata
21:00
ER
Defensa Y Justicia
Huracan
21:00
ER
Banfield
CA Union Santa Fe Reserve
21:00
ER
Instituto AC Cordoba Reserves
CA Sarmiento de Junin
21:00
ER
CA Barracas Central Reserve
Godoy Cruz AT Res.
21:00
ER
Colon de Santa Fe
Lanus Res.
21:00
ER
San Lorenzo de Almagro Res.
Arsenal FC
21:00
ER
Estudiantes de LP
CA Tigre
21:00
ER
Rosario Central Res.
Argentinos Juniors
21:00
ER
Racing Club
CA Belgrano
21:00
ER
CA River Plate (Arg)
Arjantin - Primera Division, Women
CA Platense
15:00
Boca Juniors
CA River Plate (Arg)
23:00
Ferro Carril Oeste
Arjantin - Primera Nacional
CA Alvarado
02:45 0 : 0 MS
MS
San Martin de San Juan
CA Defensores de Belgrano
03:20 1 : 1 MS
MS
Club Atletico Temperley
Gimnasia Y Esgrima Mendoza
23:00
CA Defensores Unidos
Club Almirante Brown
23:00
CA San Telmo
Arjantin - Profesyonel Lig
Belgrano De Cordoba
01:15 2 : 1 MS
MS
CA River Plate (Arg)
Atletico Lanus
03:30 2 : 1 MS
MS
CA San Lorenzo Almagro
Argentinos Juniors
03:30 1 : 0 90'
90'
Racing Club Avellaneda
CA Independiente Avellaneda
23:00
CA Platense
Arnavutluk - Kategoria e Pare
KS Beselidhja
15:00
KF Turbina Cerrik
FK Tomori Berat
15:00
KS Besa Kavaje
KS Burreli
15:00
Lushnja
Arnavutluk - Kategoria Superiore
Vllaznia Shkoder
16:00
ER
KS Kukesi
KF Teuta
16:00
ER
KF Bylis Ballsh
Avustralya - A-League, Women
Newcastle Jets
08:00 0 : 3 MS
MS
Canberra United FC
Adelaide United FC
08:00 0 : 1 MS
MS
Brisbane Roar FC
Avustralya - A-Ligi
Western Sydney Wanderers FC
07:00 1 : 0 MS
MS
Western United FC
Avustralya - NSW NPL 1
Sydney Olympic FC
07:00
Sutherland Sharks
Central Coast Mariners Academy
07:00
Western Sydney Wanderers FK
Sydney United
09:00
Marconi Stallions
Blacktown City FC
09:00
Manly United FC
Sydney FC Youth
10:00 4 : 2 MS
MS
MT Druitt Town Rangers FC
Avusturya - ÖFB Stiegl Kupası
LASK
20:00
SK Austria Klagenfurt
Azerbaycan - Premier Lig
Zira FK
15:00
Gabala FK
Neftchi Baku PFC
17:30
Sumgayit FK
BAE - 1. Division
Al-Dhaid
16:15
Al-Taawon
Hatta SC
16:15
Emirates Club
AL Arabi (UAE)
16:20
AL Jazira AL Hamra
BAE - Arap Körfez Ligi
Al Ittihad Kalba
16:30
Al Wahda FC (Uae)
Al Dhafra SCC
16:30
Al Ain FC
Al Jazira (Uae)
19:15
Khor Fakkan Club
Al-Wasl FC
19:15
AL Bataeh (UAE)
Bolivya - Profesyonel Lig
The Strongest
00:30 2 : 1 MS
MS
FC Universitario de Vinto
Oriente Petrolero
03:00 3 : 0 MS
MS
CA Nacional Potosi
Guabira Montero
22:00
Club Bolivar
Botsvana - Premier League
Extension Gunners
16:30
Sua Flamingoes
Gaborone United
17:00
Security Systems FC
Masitaoka FC
17:00
Prisons Xi Gaborone
Brezilya - Amazonense
Operario AM
22:30
Manaus FC AM
Brezilya - Baiano, 1 Divisao
Ad Bahia De Feira Ba
22:00
EC Jacuipense BA
Brezilya - Campeonato Tocantinense
Bela Vista TO
22:00
Uniao Atletica Carmolandense TO
Brezilya - Candango, 1. Divisao
Samambaia FC DF
16:00
SE Santa Maria DF
Taguatinga EC DF
21:30
Capital CF DF
Brezilya - Capixaba, Serie A
Nova Venecia ES
21:00
Real Noroestes ES
Brezilya - Carioca
Bangu RJ
21:30
Madureira EC RJ
Boavista SC RJ
22:00
Botafogo FR RJ
Brezilya - Catarinense
CN Marcilio Dias SC
22:00
Camboriu SC
Joinville EC SC
23:00
Barra FC
Camboriu SC
23:00
ER
Figueirense FC SC
Brezilya - Cearense
Pacajus
00:30 4 : 2 MS
MS
Barbalha CE
Brezilya - Cearense, Serie B
Horizonte CE
21:30
Pacatuba EC CE
Crato EC CE
23:00
Icasa CE
Brezilya - Copa Alagoas
FF Sport Nova Cruz AL
21:00
Zumbi EC AL
AS Arapiraquense AL
22:00
Murici FC AL
Brezilya - Copa do Nordeste
Abc FC RN
00:30 2 : 0 MS
MS
Fortaleza EC CE
EC Bahia BA
02:30 2 : 2 MS
MS
Ferroviario AC CE
CS Sergipe SE
22:00
Alagoinhas AC BA
CS Alagoano AL
22:00
EC Vitoria BA
Brezilya - Gaucho
SER Caxias do Sul RS
22:00
CE Bento Goncalves RS
Brezilya - Goiano, 1. Lig
Goiania EC GO
16:30
AC Goianiense GO
AA Aparecidense GO
22:00
CRA Catalano GO
Goias EC GO
22:00
Gremio Anapolis GG
Morrinhos GO
22:00
Anapolis FC GO
Brezilya - Maranhense, Serie A
Sao Jose de Ribamar EC MA
21:30
Iape MA
Moto Clube MA
21:30
Chapadinha FC MA
Brezilya - Mato-Grossense
Brezilya
02:00 0 : 1 MS
MS
Luverdense EC MT
Brezilya
22:00
CE Operario Varzea-Grandense MT
Uniao EC MT
23:00
Mixto MT
Brezilya - Mineiro
Ipatinga MG
01:00 0 : 1 MS
MS
Atletico Mineiro MG
Tombense FC MG
01:00 3 : 0 MS
MS
AA Caldense MG
Brezilya - Paraense, Serie A
SC Itupiranga PA
15:45
Tuna Laso PA
Sao Francisco PA
16:00
Caete PA
Castanhal EC PA
16:00
Aguia De Maraba PA
Tapajos FC PA
16:00
Cameta PA
Cameta PA
22:00
ER
SC Itupiranga PA
Bragantino Clube do Para PA
22:00
Tuna Laso PA
Clube DO Remo PA
23:00
Independente PA
Brezilya - Paraibano
Nacional AC PB
23:00
Sousa EC PB
Brezilya - Paranaense
Brezilya
00:30 1 : 1 MS
MS
Maringa FC PR
FC Cascavel PR
00:30 0 : 1 MS
MS
Operario Ferroviario EC PR
Rio Branco PR
21:30
Foz Do Iguacu PR
Independente FSJ PR
21:30
Londrina EC PR
Brezilya - Paulista Serie A1
SE Palmeiras SP
00:30 3 : 1 MS
MS
Santos FC SP
Ituano FC SP
17:00
EC Agua Santa SP
EC Santo Andre SP
22:00
Sao Paulo FC SP
Brezilya - Paulista, Serie A2
CA Linense SP
00:00 1 : 1 MS
MS
EC Noroeste SP
Velo Clube SP
01:30 2 : 2 MS
MS
Oeste FC SP
AA Ponte Preta SP
21:00
CA Juventus SP
Brezilya - Paulista,Serie A3
Sertaozinho SP
00:00 3 : 1 MS
MS
Barretos SP
CA Votuporanguense SP
16:00
Brezilya
Brezilya - Pernambucano
Central PE
22:00
Petrolina PE
Brezilya - Piauiense, Serie A
AA Altos PI
22:00 3 : 0 MS
MS
Brezilya
Parnahyba PI
22:00
Brezilya
Brezilya - Potiguar
Brezilya
21:00
CE Forca E Luz RN
Brezilya - Sergipano
America FC Propria SE
21:15
AO Itabaiana SE
AD Atletico Gloriense SE
22:00
Brezilya
Brezilya - Sul-Mato-Grossense
Coxim MS
22:00
Ser Chapadao MS
Operario FC MS
22:00
Costa Rica EC MS
Operario AC MS
22:00
Aquidauanense FC MS
Ivinhema MS
22:00
Dourados AC MS
Brezilya - Supercopa Do Brasil, Women
SC Internacional RS
00:45 5 : 1 MS
MS
CA Paranaense PR
Real Brasilia FC DF
03:00
SE Kindermann SC
SC Corinthians SP
16:30
Atletico Mineiro MG
CR Flamengo RJ
16:30
Ceara SC CE
Burundi - Ligue A
Olympic Star FC
16:00
Flambeau Du Centre FC
Musongati FC
16:00
Le Messager Ngozi FC
Sports Dynamic
16:00
Magara Young Boys
Aigle Noir CS
16:00
Bumamuru FC
Kayanza United FC
16:00
AS Inter Star
Cebelitarık - Ulusal Lig
Lincoln Red Imps
18:00
St Josephs FC
College 1975 FC
20:30
Lions Gibraltar
Çekya - 1st Division
SK Dynamo Ceske Budejovice
17:00
FC Slovan Liberec
FC ZBROJOVKA Brno
17:00
FC Viktoria Plzen
FC Hradec Kralove
17:00
Bohemians Prag 1905
Sparta Prague
20:00
FK Mlada Boleslav
El Salvador - Primera Division, Clausura
Jocoro FC
00:30 1 : 1 MS
MS
CD Luis Angel Firpo Usulutan
El Salvador - Primera Division, Reserves, Clausura
CD Chalatenango U20
20:00
Alianza FC U20
CD Platense U20
20:00
Santa Tecla FC U20
11 Deportivo FC U20
20:30
AD Isidro Metapan U20
CD Aguila U20
21:00
CD Fas U20
CD Atletico Marte U20
21:00
CD Dragon U20
Endonezya - Liga 1
Persib Bandung
11:00 2 : 0 MS
MS
PSS Sleman
Tira-Persikabo
12:00
Madura United
Bali United FC
14:30
Barito Putera
Persita Tangerang
16:30
ER
Bhayangkara FC
Etiyopya - Premier Lig
Wolaita Dicha SC
15:00
Sidama Bunna SC
Fildişi Sahili - Lig 1
USC Bassam
18:30
Racing Club Dabidjan
AFAD
21:00
Sol FC
Galler - FAW Gal Kupası
Pen-y-Bont FC
15:45
Holywell Town
Gana - Premier Lig
Accra Great Olympics
18:00
Dreams FC
Berekum Chelsea Fc
18:00
Bechem United
Legon Cities FC
18:00
King Faisal
Aduana Stars
18:00
Nsoatreman FC
Medeama SC
18:00
Samartex
Bibiani Gold Stars FC
18:00
Karela United Fc
Real Tamale United
21:00
Hearts of Oak
Guatemala - Liga Nacional. Clausura
CSD Municipal
00:00 2 : 2 MS
MS
Deportivo Mixco
CD Malacateco
04:00 3 : 0 MS
MS
FC Santa Lucia Cotzumalguapa
Antigua GFC
05:00 1 : 2 MS
MS
Comunicaciones FC
Güney Afrika - Premier futbol Ligi
TS Galaxy FC
16:30
Kaizer Chiefs
Güney Afrika - Ulusal 1.Lig
Cape Town All Stars
16:30
Pretoria Callies
Casric Stars FC
16:30
Baroka FC
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
Atk Mohun Bagan
17:00
Bengaluru FC
Hindistan - I-Ligi
Sudeva Delhi FC
11:30 1 : 1 MS
MS
Punjab FC
North Eastern re Organising Cultural Association FC
14:00
Gokulam Kerala FC
Hırvatístan - 1st HNL
HNK Gorica
17:00
Sibenik
HNK Hajduk Split
19:30
HNK Rijeka
Honduras - Liga Nacional. Kapanış
CD Olimpia Tegucigalpa
04:00
FC Motagua Tegucigalpa
CD Vida La Ceiba
04:00 2 : 1 MS
MS
CD Real Sociedad Tocoa
Hong Kong, Çin - Birinci Lig
Hong Kong Rangers FC
10:00 1 : 0 MS
MS
Lee Man FC
Hong Kong FC
11:30
Resources Capital FC
Kitchee SC
13:00
Sham Shui Po Sa
Hong Kong, Çin - Division 1
Hoi King
08:30
Kowloon City
Güney Çin
10:30
Wing Yee FT
Happy Valley AA
10:30
Sha Tin
Citizen
10:30
Eastern District
Golik North District
10:30
Metro Gallery FC
Kwai Tsing
10:30
Wong Tai Sin
Yuen Long FC
10:30
Central & Western
İngiltere - Federasyon Kadınlar Süper Ligi
Manchester United WFC
15:00
Everton FC
Tottenham Hotspur FC Women
15:30
Chelsea Fc Women
Liverpool FC Kadınlar
17:00
Reading FC Women
West Ham United FC Women
21:45
Arsenal WFC
İngiltere - Premier Lig Kupası
Bristol City
16:00
FC Everton
İspanya - Tercera Federacion, Group 1
Racing Club Villalbes
14:00
Viveiro CF
Alondras CF
19:00
Arosa SC
UD Paiosaco
19:00
Csd Arzua
UD Somozas
19:00
Gran Pena FC
UD Ourense
19:00
Silva SD
CD Choco
19:00
CA Arteixo
CD Barco
19:15
Rapido de Bouzas
İspanya - Tercera Federacion, Group 10
Espeleno Atletico
14:00
Ayamonte CF
Cordoba CF B
18:00
Coria CF
Bollullos CF
18:30
CD Rota
Puente Genil FC
18:30
Sevilla FC C
CA Antoniano
19:00
AD Cartaya
Xerez
19:00
CD Gerena
CD Pozoblanco
19:00
CD Ciudad de Lucena
İspanya - Tercera Federacion, Group 11
SD Portmany
14:00
CD Binissalem
CD Sant Jordi
14:00
SE Penya Independent
CD Platges de Calvia
18:30
CF Soller
İspanya - Tercera Federacion, Group 12
Tenerife B
14:00
V. Santa Brigida
CD La Cuadra
15:30
CD Mensajero
CD Marino
15:30
Lanzarote
İspanya - Tercera Federacion, Group 13
Racing Murcia
14:00
UD Caravaca
El Palmar CF-Estrella Grana
14:00
Muleno CF
Union Molinense CF 2020
15:00
CDA Aguilas FC
CD Bullense
18:30
Real Murcia (A)
Alcantarilla FC
18:30
Cap Ciudad de Murcia
CA Pulpileno
18:30
FC La Union Atletico
CF Lorca Deportiva
18:30
CD Cieza
İspanya - Tercera Federacion, Group 14
Olivenza FC
14:00
CD Miajadas
İspanya
14:00
U.d. Fuente de Cantos
İspanya
14:00
CD Calamonte
CD Azuaga
14:15
CF Trujillo
İspanya
14:30
Moralo CP
İspanya
18:00
Jerez CF
AD Llerenense
18:30
Arroyo CP
İspanya - Tercera Federacion, Group 15
Ucd Burlades
18:00
CD Cantolagua
Pena Sport FC
18:30
CD Pamplona
İspanya
21:00
CD Alesves
İspanya - Tercera Federacion, Group 16
CD Calahorra B
13:30
Racing Rioja CF B
CD Varea
14:00
Pena Balmaiso CF
Naxara CD
19:00
CD Anguiano
SD Oyonesa
19:00
CD Berceo
CA Vianes
19:00
Cdfc La Calzada
İspanya - Tercera Federacion, Group 17
SD Ejea
14:00
CDJ Tamarite
Barbastro UD
14:00
CD Utrillas
Cuarte CD
14:00
CF Calamocha
CD Binefar
14:15
CD La Almunia
SD Huesca B
17:30
AD Almudevar
CD Carinena
18:00
Illueca CF
CD Caspe
18:00
CF Atletico de Monzon
İspanya - Tercera Federacion, Group 18
CP Villarrobledo
14:00
CD Torrijos
CF Talavera de La Reina B
14:00
Toledo Sad
CD Quintanar Del Rey
18:30
CD Manchego Ciudad Real
Atletico Tomelloso
19:00
Calvo Sotelo Puertollano
CD Azuqueca
19:00
CF La Solana
İspanya - Tercera Federacion, Group 2
CD Llanes
14:00
Sporting Gijon (A)
Aviles Stadium CF
14:00
L Entregu CF
Valdesoto CF
14:00
CD Covadonga
UC Ceares
14:00
Real Titanico FC
UD Llanera
17:45
Caudal Deportivo
CD Colunga
18:30
CD Praviano
Luarca CF
18:30
CD Lealtad de Villaviciosa
CD Tuilla
18:30
Condal Club
İspanya - Tercera Federacion, Group 3
CD Cayon
14:00
AD Siete Villas
CD Tropezon
19:00
SD Textil Escudo
CD Naval
19:00
SD Gama
Castro FC
19:00
SD Torina
CF Vimenor
19:00
CD Guarnizo
İspanya - Tercera Federacion, Group 4
Club Portugalete
13:30
Scd Durango
CD San Ignacio
14:00
Touring Ke
İspanya - Tercera Federacion, Group 5
CE l`Hospitalet
14:00
UE Rapitenca
CF Montanesa
14:00
CF Pobla de Mafumet
CE Europa
14:00
UE Tona
Girona FC B
14:00
Fundacio Esportiva Grama
UE Sant Andreu
14:00
UE Sants
FC Vilafranca
14:30
UE Castelldefels
Badalona
19:00
San Cristobal Cp
UE Vilassar de Mar
19:15
CF Peralada