GÜNDEM SİYASET HABER'LERİ

PERİNÇEK:SEDEF KABAŞ MİLLİ DEVLETİ HEDEF ALMIŞTIR!

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek Ulusal TV Kanalına yaptığı açıklamada,”Sedef Kabaş bu hareketil ile,Milli devleti hedef almıştır” açıklaması yaptı.

Print Friendly, PDF & Email

PERİNÇEK:SEDEF KABAŞ MİLLİ DEVLETİ HEDEF ALMIŞTIR!

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek Ulusal TV Kanalına yaptığı açıklamada,”Sedef Kabaş bu hareketi ile Milli devleti hedef almıştır” açıklaması yaptı.

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek Ulusal Kanal’da yayınlanan Çıkış Yolu programında ülke ve dünya gündemini değerlendirdi. Perinçek Sedef Kabaş’ın Cumhurbaşkanı’na hakaret etmesinin milli devleti hedef alan bir eylem olduğunu söyledi.

TÜRK MİLLETİ ÇİN VE RUSYA DOSTLUĞUNA YÖNELİYOR

Türkiye halkı Çin ve Rusya dostluğuna yöneliyor. Önceliği Rusya ve Çin’e verelim diyor. Türkiye’de yerleşmiş AB sevdası var. ABD’yi tek başına koysa yüzde 5-10 çıkacak. AB, ABD’yi kurtarıyor. Türkiye’deki iç bölünmeyle dış bölünme arasındaki örtüşmeyi de gösteriyor. MHP’de yüzde 50 Rusya ve Çin diyor. Çok çarpıcı. İYİ Parti’de bile Rusya-Çin yönelişini savunanlar yüzde 40. Demek ki bu kadar Çin düşmanlığı işlenmesine rağmen halk kabul etmiyor. Türk milliyetçiliğinin karakteri burada ortaya çıkıyor. Emperyalizmle mücadele geleneğini sürdüren bir Türk milliyetçiliği var.Bütün bu sonuçlar Vatan Partisi’nin ne kadar etkili olduğunu gösteriyor. Milletin dış politikasında süreç Vatan Partisi’nin istediği ve yönlendirdiği şekilde gerçekleşiyor.HABERİN DEVAMI

Türkiye halkı Rusya ve Çin dostluğuna yöneliyor. O zaman Batı medyası onlar açısından büyük tehlikeyi gizleyecek. Bu anketlerden ABD çıksaydı hepsi manşet yapmıştır. Kim ABD’ye karşıysa Batı medyası tarafından hedef alınıyor. Türkiye’deki Batı medyası da Çin ve Rusya devlet başkanlarını hedef alıyor ama halk etkilenmiyor.

Seçmen Vatan Partisi’nin politikasına yöneliyor. Kararsızlar kümesinin geleceğini Vatan Partisi’nin politikaları belirliyor

İSRAİL TÜRKİYE’Yİ BÖLME PLANLARINDAN VAZGEÇMEDİĞİ SÜRECE NORMALLEŞME OLMAZ

İYİ Parti, CHP, HDP tabanlarında Rusya ve Çin eğilimi var. Kendi tabanlarıyla kavgalılar. Bu anket aynı zamanda AK Parti’ye ciddi bir ihtar. Batı’yla yeniden dansa başlamalarına, bocalamalarına ciddi bir ihtar.

İsrail Türkiye’yi bölme planlarından vazgeçmediği sürece normalleşme olamaz.ABD’nin East-MED’den vazgeçmesi bir taviz değil.

Print Friendly, PDF & Email

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

0 Paylaşımlar
Tweetle
Paylaş
Paylaş
Pin

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL