GENEL

Pakistan’lı Şarkıcıdan Tepki:” Atatürk gibi bir lidere ihtiyacımız var”

Pakistan’lı Ünlü Şarkıcıdan Teröre tepki; “Atatürk gibi bir lidere ihtiyacımız var” Pakistan’ın Lahor şehrindeki bir lunaparkta meydana gelen bombalı saldırıya Pakistan’lı şarkıcı ve TV programcısı Basit Subhani “Pakistan’ın Bir Atatürk’e..

Print Friendly, PDF & Email

Pakistan’lı Şarkıcıdan Tepki:” Atatürk gibi bir lidere ihtiyacımız var”

Pakistan’lı Ünlü Şarkıcıdan Teröre tepki; “Atatürk gibi bir lidere ihtiyacımız var”

Pakistan’ın Lahor şehrindeki bir lunaparkta meydana gelen bombalı saldırıya Pakistan’lı şarkıcı ve TV programcısı Basit Subhani “Pakistan’ın Bir Atatürk’e ihtiyacı var.” diyerek tepki gösterdi.
“Gülşen İkbal” adlı lunaparktaki bombalı saldırıda, 70 kişinin yaşamını yitirdiği, 340 kişinin de yaralandığı belirtildi. Korkunç saldırıyı IŞİD ile bağlantısı olan ve Pakistan Talibanı’na bağlı Cemaat-ul Ahrar Grubu üstlendi.
Tam da bu süreçte…
Pakistanlı şarkıcı ve TV programcısı Basit Subhani twitter hesabından “Pakistan’ın bir Atatürk’e ihtiyacı var” diye yazdı. Söz konusu tweet binlerce kez RT ve beğeni aldı.

Subhani daha sonra, Atatürk’ün herkes için mükemmel bir model getirdiğini de belirtti.Subhani’nin twiti üzerine Türkiye’den twitter kullanıcıları Pakistan’a ve Subhani’ye destek mesajları göndererek “Bizim de yeniden onun ışığında olmaya,devrimlerini uygulamaya ihtiyacımız var.” şeklinde mesajlar atarak,takdirlerini dile getirdiler..HaberDerinalem..Samsun

Print Friendly, PDF & Email

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL