GENEL

Samulaş Yaz Tarifesine Geçti

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarSamsun Samulaş yaz tarifesine geçtiğini duyurdu. Samsun Büyükşehir Belediyesi Samuluaşın Hafif raylı ulaşımının Pazartesi gününden itibaren yaz seferleri poroğramını başlatacaç. Uygulanmakta olan kış sefer programında yoğun saatlerde tramvaylar 3..

Print Friendly, PDF & Email

Samulaş Yaz Tarifesine Geçti

Samsun Samulaş yaz tarifesine geçtiğini duyurdu.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Samuluaşın Hafif raylı ulaşımının Pazartesi gününden itibaren yaz seferleri poroğramını başlatacaç.

Uygulanmakta olan kış sefer programında yoğun saatlerde tramvaylar 3 ila 4 dakikada bir hareket ederken, 20 Haziran’dan itibaren tramvaylar yoğun saatlerde 5 ila 6 dakikada bir hareket edecek. Ayrıca kış döneminde 23.45 olan son tramvay hareket saati yapılan yeni düzenleme ile 01.00’e kadar uzatılacak. 23.45 seferine 00.00, 00.30 ve 01.00 seferleri eklendi.

Yine 20 Haziran’dan itibaren, Ondokuz Mayıs Üniversitesi-Belediyeevleri arası hizmet veren E1 ekspres otobüsleri hareket saatlerinde herhangi bir değişiklik yapılmazken, E1 ekspres otobüslerin 23.00 olan son hareket saati yaz programı süresince 23.30 olarak değiştirildi.

Kış sezonunda özel halk otobüsleri tarafından işletilen ve Taflan-Belediyeevleri arası hizmet veren E2 ekspres otobüslerinin işletimi yaz döneminde Samsun Büyükşehir Belediyesi Samulaş A.Ş. ve özel halk otobüsleri tarafından ortak olarak yürütülecek ve 07.00-22.30 saatleri arasında hizmet verecek.

Ringlerde herhangi bir saat ve güzergâh değişikliği yapılmazken tramvay, ekspres ve ringlere ait detaylı sefer programlarına Tramvay gazetesinden veya Samulaş A.Ş.’nin resmi internet sayfası olan ‘www.samulas.com.tr’den ulaşabilecek.

Print Friendly, PDF & Email

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

0 Paylaşımlar
Tweetle
Paylaş
Paylaş
Pin

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL