FATSA HABERLERİ

SAMSUN VE ORDU’DA 19 İLÇEDE EĞİTİME KAR ENGELİ!

Samsun ve Ordu İline bağlı 19 İlçede yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime 24 saat ara verildiği duyuruldu.süre hava durumuna bağlı olarak iDARE CE yeniden değerlendirecek

Print Friendly, PDF & Email

SAMSUN VE ORDU’DA 19 İLÇEDE EĞİTİME KAR ENGELİ!

Samsun ve Ordu İline bağlı 19 İlçede yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime 24 saat ara verildiği duyuruldu.süre hava durumuna bağlı olarak iDARE CE yeniden değerlendirecek.Öte yandan,Samsun Asarcık İlçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime 24 saat ara veridiği açıklaması yapıldı.

Ordu’da kar yağışı nedeniyle 15 ilçenin tamamında, sahil kesimindeki 4 ilçede ise taşımalı sistem kapsamında olan okullarda eğitime 1 gün ara verildi.

Ordu’da devam eden kar yağışı yüksek kesimli bölgelerde hayatı olumsuz etkilerken, 15 ilçede tüm okullarda, 4 ilçede ise taşımalı sistem kapsamındaki okullarda eğitime 1 gün ara verildi. Ordu Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamada, “Akkuş, Aybastı, Çamaş, Çatalpınar, Çaybaşı, Gölköy, Gülyalı, Gürgentepe, İkizce, Kabadüz, Kabataş, Korgan, Kumru, Mesudiye, Ulubey ilçelerimizde bulunan okullarımızın tamamında eğitime 17 Ocak tarihinde bir gün ara verilmiştir” denildi.
Açıklamada Altınordu, Fatsa, Perşembe ve Ünye ilçelerinde taşımalı sistem kapsamında olan okullarda ise aynı tarihte bir gün eğitime ara verildiği, bu ilçelerde engelli olan ve hamile olan kamu görevlilerinin de aynı gün idari izinli sayılacağı ifade edildi.

Print Friendly, PDF & Email

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL