GENEL

Samsun Milli Eğitim Müdürü Göreve Başladı

Samsun İli Milli Eğitim Müdürlüğüne Tayin edilen Coskun Esen Görevine başladı Yeni Samsun Milli Eğitim Müdürü Göreve Başladı Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Coşkun Esen, bugün görevine başladı. Samsun..

Print Friendly, PDF & Email

Samsun Milli Eğitim Müdürü Göreve Başladı

Samsun İli Milli Eğitim Müdürlüğüne Tayin edilen Coskun Esen Görevine başladı

Yeni Samsun Milli Eğitim Müdürü Göreve Başladı

Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Coşkun Esen, bugün görevine başladı.

Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü‘ne atanan Coşkun Esen, bugün görevine başladı.

Milli Eğitim Bakanlığı Müşavirliği görevine tayin olan İl Milli Eğitim Müdürü Aytekin Girgin‘in yerine, Kütahya İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen atandı. Esen, Samsun‘a gelerek görevine başladı.

Samsun’da görev yapmanın gururu ve heyecanı içerisinde olduğunu belirten yeni Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen, ” Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine 25 Mart 2016 tarihinde ilk günkü heyecan ve istekle başlamış bulunmaktayım. Karadeniz Bölgemizin en güzide şehirlerinden olan ve Milli Mücadele kıvılcımının ateşlendiği Samsun‘da Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapacak olmanın gurur ve heyecanı içerisindeyim. İnsanımıza ait milli, manevi ve evrensel değerlerin gelecek nesillere eğitim yoluyla aktarılması ve gelecek nesillerin düşünen, üreten ve dünyayı okuyabilen kişiler olmalarını sağlamanın en etkili yolu hiç kuşkusuz kaliteli bir eğitimdir” dedi.

Samsun’daki eğitimi daha ileriye götürmek için projeleri hayata geçireceklerini ifade eden Esen, “İlimizi eğitim yönünden değerlendirdiğimde bu zamana kadar güzel ve verimli çalışmaların yapıldığı açıkça görülmektedir. Eğitimin farklı kademelerinde hizmetlerde bulunmuş birisi olarak, şehrimize yeni bir heyecan ve ruh kazandırarak ilimizi her alanda bir adım ileri götürmenin mücadelesini vereceğiz. Karadeniz‘in en güzide şehirlerinden olan Samsunumuzda her türlü eğitim çalışmalarını daha ileriye götürmek için akademik, sportif ve sosyal yeni projeler hayata geçirmeyi planlıyoruz. Eğitim kalitesinin daha da artırılması için gerekli tedbirleri yerinde ve zamanında alarak, başarının artmasını sağlayacağız. Başta güzel ülkemizin geleceğine gönül veren ve bu amaç doğrultusunda yürekten çalışan öğretmen arkadaşlarım olmak üzere Samsun‘daki kamu kurum ve kuruluşlarının, sivil toplum örgütlerinin ve basın kuruluşlarının destekleri ve işbirliğiyle hep beraber Samsun eğitimi için çalışacağız” diye konuştu. –

Print Friendly, PDF & Email

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL