GENEL

SAMSUN MHP’DE İSTİFALAR DEVAM EDİYOR !

Samsun MHP de tepki istifaları devam ediyor!Samsun MHP il Kadın kolları Başkanı Hatice Şİmşek,Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte istifa etti. MHP Samsun İl Kadın Kolları Yönetimi İstifa Etti MHP Samsun..

Print Friendly, PDF & Email

SAMSUN MHP’DE İSTİFALAR DEVAM EDİYOR !

Samsun MHP de tepki istifaları devam ediyor!Samsun MHP il Kadın kolları Başkanı Hatice Şİmşek,Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte istifa etti.

MHP Samsun İl Kadın Kolları Yönetimi İstifa Etti MHP Samsun İl Kadın Kolları Başkanı Hatice Şimşek, Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte istifa ettiğini açıkladı.

MHP Samsun İl Kadın Kolları Yönetimi İstifa Etti 0 0 banner529 Kadın Kolları üyeleri, Türkiye genelinde imza veren teşkilatların görevden alınmasına tepki göstererek topluca istifa ettiklerini açıkladılar. Yaklaşık 1 yıldır Samsun İl Kadın Kolları Başkanı olarak ekibiyle birlikte çalıştığını belirten Hatice Şimşek, “Bu karar, makam ve mevki önceliği olmayan, kişisel ikbal beklentisi bulunmayan bencil ve şahsi düşünceden uzak ancak sorumluluk sahibi yürekli insanların verebileceği karardır. Büyük bir gururla görev yaptığım MHP İl Kadın Kolları görevimden istifa ederek ayrıldım. Davam ve mücadelemden vazgeçmem asla söz konusu değildir. Ben yine bu davanın içinde olacağım. Görevim esnasında bana desteklerini esirgemeyen özellikle Samsun Eski İl Başkanı Ömer Süslü ve yönetimine, kendi yönetimime ve tüm dava arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

SAMSUN HABER TC

Print Friendly, PDF & Email

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL