SİYASET HABER'LERİ

MUSTAFA SARIGÜL:AMERİKA TÜRKİYE’DE HANGİ MUHALEFET PARTİSİNİ DESTEKLEDİĞİNİ AÇIKLAMALIDIR.!

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarTürkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, “ABD, Türkiye’de hangi muhalefet partisine maddi destek verdiyse onu mutlaka ve mutlaka açıklamalıdır.” dedi. Sarıgül, partisinin genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında, gündeme..

Print Friendly, PDF & Email

MUSTAFA SARIGÜL:AMERİKA TÜRKİYE’DE HANGİ MUHALEFET PARTİSİNİ DESTEKLEDİĞİNİ AÇIKLAMALIDIR.!

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, “ABD, Türkiye’de hangi muhalefet partisine maddi destek verdiyse onu mutlaka ve mutlaka açıklamalıdır.” dedi.

Sarıgül, partisinin genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Büyük mücadeleler sonucunda kuruluşunu tamamladıkları TDP‘yi kararsız ve değişim arzulayan seçmelerin tercih edeceğini belirten Sarıgül, büyük kurultayın ardından Türkiye’nin tüm bölgelerinde vatandaşlarla buluşacaklarını söyledi.

SEVGİ TOHUMLARI YEŞERTMEK İÇİN YOLA ÇIKTIK

Ülkemizin hayallerini ve umutlarını yeniden yeşertmek için çıktık bu yola. Bu yol, değişimin yoludur, Türkiye’nin yoludur. Bugün heyecanla çıktığımız bu yolda TDP iktidarı, sorunlara çare olacak.

Büyük kurultayımızla birlikte, milletin yüzü gülecek, Allah’ın izni ve milletin yetkisi ile hakkı hakka teslim etmek, kırılan kalpleri onarmak, sevgi tohumlarını yeşertmek ve güçlü Türkiye’nin değişim hamlesini yapmak için geliyoruz.samsunhaberci.com

Print Friendly, PDF & Email

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

0 Paylaşımlar
Tweetle
Paylaş
Paylaş
Pin

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL