SİYASET HABER'LERİ

MHPden Teklif: “Türk Tabibipler birliği” ibaresi İbaresi Kaldırılacak!

MHP’PKK’nın Hamiliğine soyunan,TTB için,Tabelasında bulunan,Türk Tabibler Birliği ibaresinin kaldırılması için Kanun teklifi verdi

Print Friendly, PDF & Email

MHPden Teklif: “Türk Tabibipler birliği” ibaresi İbaresi Kaldırılacak!

 

MHP’PKK’nın Hamiliğine soyunan,TTB için,Tabelasında bulunan,Türk Tabibler Birliği ibaresinin kaldırılması için Kanun teklifi verdi.

Milliyetçi Hareket Partisi, terör örgütü PKK’nın sözcülüğüne soyunan Türk Tabipleri Birliği için kanun teklifi verdi. 6023 sayılı Türk Tabipleri Birliği kanununda değişiklik yapılmasını öngören kanun teklifinde, ‘Türk Tabipleri Birliği’ ibaresinin ‘Tabipler Birliği’ olarak değiştirilmesi talep edildi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep Milletvekili Muhittin Taşdoğan, Türk Tabipler Birliği’nden “Türk” ibaresinin çıkarılması için kanun teklifi verdi.

MHP Gaziantep Milletvekili Taşdoğan, 6023 sayılı Türk Tabipleri Birliği kanununda değişiklik yapılmasını öngören kanun teklifini TBMM Başkanlığı’na sundu. Kanun teklifinde Türk Tabipleri Birliği ibaresinin ‘Tabipler Birliği’ olarak değiştirilmesi talep edildi.HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Print Friendly, PDF & Email

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL