SPOR

FENERBAHÇE’DE “YILMAZ VURAL”HAREKATI!

YILMAZ VURAL FENERBAHÇE BENİ TEKNİK DİREKTÖR OLARAK GÖREVE GETİRİRSE,”FENERBAHÇE ŞAHA KALKAR BUNUN İÇİN GÖREVE TALİBİM.”İNŞALLAH ALİ BAŞKAN BENİ DUYAR! GEREĞİNİ YAPAR”DEDİ.

FENERBAHÇE’DE “YILMAZ VURAL”HAREKATI!

Teknik direktör arayışlarına devam eden Fenerbahçe’de süpriz bir gelişme yaşandı.Yılmaz Vural Basın mensuplarına yaptığı açıklamada,Fenerbahçeli yöneticilerle,Teknik Direktörlük için görüşme yaptığını söyledi.Fenerbahçe’nin 6 aylık süre için bir çalıştırıcı düşünüldüğü dillendirilirken,Yılmaz Vural isminin ortaya çıkması,”neden olmasın”denmesine yol açtı.Fenerbahçe’nin teknik direktörlük sorununun önümüzdeki günlerde bir sonuca bağlanması bekleniyor.

YILMAZ VURAL SORULARA CEVAP VERDİ

Bilindiği gibi,Portekizli teknik diretörün gönderilmesinin ardından takımın başına kimin getirileceği konusunda birçok isim gündeme gelmişti.Bu teknik direktörlerden biri de Yılmaz Vural’dı. Deneyimli hoca hakkındaki Fenerbahçe iddialarına TGRT Haber’de yayınlanan Hakan Dede ile Spor Bülteni’nde cevap verdi.FENERBAHÇELİ BAZI YÖNETİCİLERLE GÖRÜŞTÜM.İNŞALLAH ALİ KOÇ BAŞKAN BENİ DUYAR GEREĞİNİ YAPAR BEN DE ÖNEMLİ BİR HAYALİMİ GERLEŞTİRMİŞ OLURUM “dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL