GENEL

CUMHURBAŞKANLIĞINA SAMSUN’LU ADAY

CUMHURBAŞKANLIĞINA SAMSUN’LU ADAY

FİKRİYE

Cumhurbaşkanlığı adaylığına müracaat için yaklaşık bir ay kala, Samsun’dan TBMM’ye gelen Fikriye Uz, Cumhurbaşkanlığı adaylığı için şunları dedi.” Ben ne sırça köşklerden birileri, ne tanınmış birinin kızı, kardeşi veya eşiyim, Ben halkın kendisiyim. Ben bir öğretmenim.

Adil kişiliğim, şefkatim, hoşgörüm ve merhametim ile ben Cumhurbaşkanlığına adayım. Yıllardır gurur duyarak yaptığım öğretmenliğimde her profilden insanı tanıdım, insanların beklentilerini, ruhsal durumlarını ve ihtiyaçlarını biliyorum. O nedenle Türkiye Büyük Millet Meclisindeki Milletvekillerinden sıradışı davranıp bu sefer Cumhurbaşkanlığı adaylığı için beni desteklemelerini bekliyorum. İnsanın içinde adaletsizlik duygusu birikir, bir isyana dönüşür. Acaba ben ne yaparım dersiniz. Benim de hayalim yükselen şık plazalar, AVM’ler değil; bir parça insanlığın yükselmesini hayal etmektir.”dedi.

ERDOĞAN’A RAKİP OLACAK

Yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimlerine kesin bir açıklama yapılmasa da, Recep Tayyip Erdoğan’ın aday olmasına kesin gözle bakılıyor. Bu durumda Recep Tayyip Erdoğan’nın rakibi olarak Samsunlu öğretmen Fikriye UZ, gözüküyor.Ajanslar/samsunhaberci.com

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

0 Paylaşımlar
Tweetle
Paylaş
Paylaş
Pin

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL