GENEL

Android Telefonlarda olması gereken programlar.

Android Telefonlarda olması gereken programlar.

Android Telefonlarda olması gereken programlar.

Yaşam hayatımızda en çok ihtiyaç duyduğumuz teknolojik ürünlerden birisi, Android işletim sistemli telefonlardır. Bu telefonlar sayesinde birçok işimizi daha pratik yapmakta ve ulaşım güçlüğü asla yaşamamaktayız. Bu nedenle, Android akıllı telefonlarda doğru bir şekilde ulaşım yapmayı sağlamak ve birçok uygulamasından yararlanmak isteriz. Bu sene gelişen modern uygulamalar sayesinde telefonunuzdan keyif alacak ve bu uygulamalar sayesinde daha pratik bir şekilde android işletim sistemlerinizi kullanabileceksiniz. Sosyal yaşantınızın olmazsa olmazlarından birisi olan akıllı telefon uygulamaları neler isterseniz hep beraber bu konu hakkında aydın bilgileri sizler ile paylaşalım. Android telefonlarında mutlaka bulunması gereken uygulamalar neler? Hep birlikte bilgilenelim.

8759_1447cdffffffffffffffffffffffffffffffffffffffFacebook ve Facebook Messenger uygulamaları: Neredeyse 1.5 milyara yakın insan facebook kullanmaktadır. Facebook çok gelişmiş bir sosyal paylaşım platformlarından birsidir. Şuanda bilgisayardan çok akıllı telefonlar ve Android sistemli cihazlar kullanıldığından bu uygulama mutlaka android sisteminizde bulunması gerekir. Bu uygulama sayesinde otomatik facebook saysanıza erişebilir ve bu sayfada arkadaşlarınız ile dilediğiniz gibi görüşmeler sağlayabilirsiniz. Bu yüzden bu uygulamayı indirip kullanmak sizin için avantajlı olacaktır.

Twitter uygulaması: Hemen hemen facebook kadar değer gören ve milyonlarca kullanıcı tarafından beğenilen twitter uygulamasını android cihazlarınızda da kullanmalısınız. Bu uygulama hesabınıza daha pratik bir şekilde erişme hakkını sağlayacaktır.

Instagram: Bütün akıllı telefonlarda en çok indirilen ve kullanılan bir uygulamadır. Daha potansiyel bir hava yaratmak ve resimlerinizin farklılıklarını yaşamak istiyorsanız bu program ile her saniye başı resim paylaşma özgürlüğünü tadabilirsiniz.

Whatshapp: Telefon konuşmalarında ve mesajlarda sınırsızlığı yaşamak istiyorsanız çevrenizle ücretsiz bir şekilde whatsapp yolu ile resim, video, ses kaydı ve diğer paylaşımları ekleyerek keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz.

Skype: Bu uygulama bütün android telefon ve tabletlerde hatta bilgisayarınızda olması gereken uygulamalardır. Bu uygulama sayesinde kişilerin ne zaman çevrimiçi olduklarını görebilecek ona göre iletişim kurma gereğinde bulunacaksınız. Bu uygulamalar ile çok güzel dakikalar yaşayabilir, iletişim keyfinin özgürlüğünü çıkartabilirsiniz. Genelde bu anlattığımız 5 uygulama her akıllı telefonda ve android işletim sistemlerinde mutlaka olması gereken uygulamalar listesindedir. Diğer uygulamalardan da dilediğiniz gibi yararlanma şansını elde etmiş olursunuz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

0 Paylaşımlar
Tweetle
Paylaş
Paylaş
Pin

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL