SİYASET HABER'LERİ

Sinan Oğan: Söz konusu olan Vatan’sa Türk Milliyetçileri Birleşecektir.

Sinan Oğan: Söz konusu olan Vatan’sa Türk Milliyetçileri Birleşecektir.

Sinan Oğan,Sayın Bahçeli’ninde içinde bulunduğu ittifakta yer aldık.H.D.P.ninde içinde bulunduğu İttifakta yer alamazdık.!

 

HDP NİN İÇİNDE BULUNDUĞU İTTİFAKTA YER ALAMAZDIK

Bu seçimleri yüksek bir farkla almanın öneminin altını çiziyorum. Biz tarafımızı belli ettiğimiz için sizin tarafınız da bizim tarafımızda olacaktır.Biz HDP’nin olduğu yerin karşısındayız, hiçbir Türk milliyetçisi HDP’nin olduğu yerde olmaz.

KILIÇDAROĞLU’NUN TEKLİFLERİ

Sayın Kılıçdaroğlu görüşmelerimizde bize bir takım önerilerinde bulundu. Başkan yardımcılığı, bakanlıklar, olmayınca kolay dağıtıyorlar tabi. Sayın Cumhurbaşkanı ile görüştüğümüzde ise biz ilkelerimizi ortaya koyduk ve o da dedik ki “Bunlar bizimde ilkelerimiz”. Kılıçdaroğlu ilkelerimizi kabul etmesine rağmen HDP ile iş birliği yapması eğreti durdu. Bizim bu kararı vermemizdeki en büyük etken budur.

Biz terör örgütlerine karşı etkili mücadeleden yanayız. “Anayasanın ilk dört maddesi tabi ki bizim kırmızı çizgimiz” dedi sayın Erdoğan. Sizin yok ama Ali Babacan’ın madde 66 ile bir derdi var. Anayasadan ilk fırsatta Türklüğü çıkaranlarla nasıl yan yana duracaktık.

HDP NİN OLDUĞU YERİ SEÇEMEZDİK!

Sığınmacılar konusunu da Sayın Cumhurbaşkanımızla konuştuğumuzda geri dönüşlerin bir takvimi olduğunu gördük. Biz de demiyoruz ki “Bir gecede dolduralım gönderelim”. Sınırlarımızda güvenliğin artırılması da bizim talebimizdi, tabi ki Cumhurbaşkanı ona da karşı çıkmadı.

Biz mevsimlik milliyetçilerle değil. Sayın Bahçeli’nin de olduğu ittifakı seçmeyecektik de gidip HDP’nin destek verdiği ittifakı mı seçecektik. Bizim aramızda şu veya bu sorunlar olabilir ama memleket söz konusu olduğunda Türk milliyetçileri birleşecektir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

0 Paylaşımlar
Tweetle
Paylaş
Paylaş
Pin

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL