SPOR

SAMSUNSPOR TAM GAZ ÇALIŞIYOR

SAMSUNSPOR TAM GAZ ÇALIŞIYOR

P

SAMSUN – Palandöken ilçesindeki Yüksek İrtifa Kamp Merkezinde, teknik direktör Erhan Altın gözetiminde antrenman yapan Samsunspor, sezona iyi şekilde hazırlanmaya çalışıyor.

Erhan Altın Basın mensuplarına yaptığı açıklamada, güzel bir ortamda çalışmaları yürüttüklerini belirterek, havanın serin olmasının bir avantaj olduğunu söyledi.

Birinci etabı beş günlük bir çalışmayla Samsun’da hem sağlık kontrolünden geçerek hem idman yaparak gerçekleştirdiklerini bildiren Altın, ikinci etap çalışmalarını Palandöken’de sürdürdüklerini kaydetti.

Futbolcuların çok istekli olduğunu vurgulayan Altın, “Bizim çabamız da ‘futbolcularımızı sezona nasıl sağlıklı bir şekilde hazırlanırızın’ çabası içerisindeyiz. ‘Bunlardan nasıl verim alabiliriz’ diye, futbolcularımızı lige hazırlamaya çalışıyoruz” dedi.

Kampta kadronun tam olmadığını dile getiren Altın, şöyle konuştu:

“Eksikliklerimiz var. Gelecek transferler var. Başkanım ve yönetimim Samsun’da bu konuda çalışmalarını sürdürüyorlar. Bünyemize katacağımız üç, dört futbolcumuz daha var. Bu doğrultudan sonra eğer hazırlık maçlarında, üçüncü etapta yine eksik bölgelerimiz olursa bunu yine yönetimimize sunacağız.”

Fenerbahçe’den de Recep Niyaz’ı transfer etmeye çalıştıklarını anlatan Altın, “Zaten yönetime liste verdik. Bünyemize katacağımız arkadaşlarımız, bizim bu kültürümüze, bu karakter yapımıza, aile yapımıza yakışır kişileri alıyoruz. Yani ince eleyip, sık dokuyoruz hesabı. Aceleci değiliz, acele etmiyoruz. Bize kim faydalı olur, geldiği zaman kim bize katkı sağlar, onun çabası içerisindeyiz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

0 Paylaşımlar
Tweetle
Paylaş
Paylaş
Pin

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL