SAMSUN&BÖLGE

Samsun’a Büyük İkramiye Çıktı

Samsun’a Büyük İkramiye Çıktı

2018 yılı Milli piyango büyük ikramiyesi Samsun’lu bir kişiye çıktı.

Yılbaşı büyük ikramiyesi 9794035 numaralı bilete isabet etti. Büyük ikramiye çeyrek bilete isabet edince ikramiye 4 kişiye bölündü. Talihlilerden 1 tanesinin de Samsun’da olduğu açıklandı. Büyük ikramiyenin Samsun’a isabet ettiğinin açıklanmasının ardından şehirde heyecan oluşurken, vatandaşlar büyük ikramiyenin kime vurduğunu konuşmaya başladılar.

Bilet alanlarda büyük heyecan!

Samsun’da yaşayan ve çeyrek bilet alan Mustafa Kılıç, “Büyük ikramiyenin Samsun’a vurması büyük heyecan oluşturdu. Herkes birbirine ‘Acaba büyük ikramiye kime vurdu’ sorusunu soruyor. Bu parayı kazanan kişi inşallah Samsun ve kendi adına hayırlı kullanır. Büyük ikramiyenin Samsun’a vurması sonrasında herkes büyük ikramiyenin sahibini aramaya başladı. İnşallah parasını şehir için de kullanır” dedi.

Yaanlış Algı yıkıldı!

Çiftlik Caddesi’ndeki bayide 25 yıldır bilet satışı yapan İlyas Memiş, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Adana gibi büyükşehirlerden sonra Samsun’a büyük ikramiye çıkmasının bazı algıları değiştireceği görüşünü dile getirdi.

İnsanların artık büyükşehirlerin dışında da büyük ikramiye çıkacağına inancının artacağını ve bu durumun bilet satışlarını etkileyeceğini söyleyen Memiş, “Büyük ikramiye talihlisinin kim olduğu henüz ortaya çıkmadı. Talihliyi tebrik ediyorum. Bileti satan yer de henüz belli değil.” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

0 Paylaşımlar
Tweetle
Paylaş
Paylaş
Pin

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL