SAMSUN&BÖLGE Yaşam

OSMAN GENÇ KARŞI ÇIKTI !

OSMAN GENÇ KARŞI ÇIKTI !

osman
Canik Belediye Başkanı Osman genç Saathane meydanı projesine karşı çıktı!.Osman Genç Twitir hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile,Büyükşehir belediyesinin uygulamaya koyduğu projenin yanlış olduğunu belirterek,”Biz saathane meydanı için aslı samsun projesini sağlık veriyoruz Samsun için bizim düşündüğümüz proje daha uygundur.yapılmak istenen proje yanlışlarla dolu”dedi.

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından açık hava müzesine dönüştürülecek olan Saathane Meydanı için sosyal medya hesabından Asl-ı Samsun projesini duyurdu.

“BİZCE BÖYLE OLMALI”

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Samsun İlkadım ilçesinde bulunan ve Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından açık hava müzesine dönüştürülecek olan Saathane Meydanı’na ilişkin proje görsellerini sosyal medya hesabından paylaşarak ‘ Bize göre Saathane Meydanı böyle olmalı’ şeklinde paylaşımda bulundu.

ASL-I SAMSUN PROJESİ

Saathane Meydanı’nda yapılması planlanan açık hava müzesinin yerine kendisinin ürettiği Asl-ı Samsun projesini twitter hesabından duyurdu. Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın Saathane Meydanı’nda yapmayı planladığı Açık Hava Müzesi fikrinin kendisine göre yerinde bir karar olmadığını duyurmuş oldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

0 Paylaşımlar
Tweetle
Paylaş
Paylaş
Pin

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL