SPOR

Nagatomo,Galatasaray’da Kaldığım İçin,Çok Mutluyum!

Nagatomo,Galatasaray’da Kaldığım İçin,Çok Mutluyum! Galatasaray Kulübü, geçen sezonun ikinci yarısında takımda kiralık olarak oynayan Japon savunma oyuncusu Yuto Nagatomo‘nun bonservisini aldı. İki yıllık anlaşma yapılan Nagatomo’nun bonservisi için Inter Kulübüne 2,5 milyon avro ödeyecek..

Print Friendly, PDF & Email

Nagatomo,Galatasaray’da Kaldığım İçin,Çok Mutluyum!

Nagatomo,Galatasaray’da Kaldığım İçin,Çok Mutluyum!

Galatasaray Kulübü, geçen sezonun ikinci yarısında takımda kiralık olarak oynayan Japon savunma oyuncusu Yuto Nagatomo‘nun bonservisini aldı.

İki yıllık anlaşma yapılan Nagatomo’nun bonservisi için Inter Kulübüne 2,5 milyon avro ödeyecek sarı-kırmızılı kulüp, 31 yaşındaki sol beke de her sezon için 2 milyon avro verecek. Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar AŞ’nin Borsa İstanbul’a gönderdiği, ayrıca Kamuyu Aydınlatma Platformunda yer alan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Profesyonel futbolcu Yuto Nagatomo ve kulübü Inter ile oyuncunun transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, futbolcunun eski kulübüne net 2,5 milyon avro tutarında transfer bedeli ödenecektir. Futbolcunun kendisiyle de 2018-2019 futbol sezonundan başlamak üzere 2 sezon için anlaşmaya varılmıştır. Buna göre her bir futbol sezonu için futbolcuya net 2 milyon avro sabit transfer ücreti ödenecektir.”

Print Friendly, PDF & Email

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL