BİLİM&TEKNİK

MİLLİ OTOMOBİL TOGG AMERİKA’DA GÖRÜCÜYE ÇIKTI!

MİLLİ OTOMOBİL TOGG ABD NİN LAS VEGAS ŞEHRİNDE FUARDA GÖRÜCÜYE ÇIKTI.MİLLİ OTOMOBİLİN SUNUMUNU TOGG CEOSU “GÜRCAN KARAKAŞ”YAPTI.KARAKAŞ SUNUM SIRASINDA GÖZ YAŞLARINA HAKİM OLAMADI!

Print Friendly, PDF & Email

MİLLİ OTOMOBİL TOGG AMERİKA’DA GÖRÜCÜYE ÇIKTI!

Türk’kiyenin Milli Otomobili TOGG Amerika’da Fuar da görücüye çıktı!TOGG Ceosu Gürcan Karakas tarafından sunumu yapılan Milli Otomobil,izleyiciler tarafından büyük ilgi gördü.Otomobilin sunumunu yapan Gürcan Karakaş “Gözyaşlarına” hakim olamadı.

Türkiye’nin yerli otomobili TOGG, ABD’nin Las Vegas şehrinde düzenlenen Consumer Electronic Show (CES) fuarında ilk kez dünyanın beğenisine sunuldu.HABERİN DEVAMI

Türkiye’nin mobilite alanında hizmet veren küresel teknoloji markası TOGG, dünyanın en büyük Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2022’de yeniliklerini ve ilklerini dünya kamuoyuyla paylaştı.

TOGG’dan yapılan açıklamaya göre, fikri ve sınai mülkiyeti yüzde 100 Türkiye’ye ait küresel bir marka ortaya çıkarmak ve Türk mobilite ekosisteminin çekirdeğini oluşturmak amacıyla kurulan TOGG, teknoloji dünyasının önemli buluşma noktası CES 2022’de dünya marka lansmanını gerçekleştirdi.

ABD’nin Las Vegas şehrinde 5-7 Ocak tarihleri arasında düzenlenen CES’e vizyon otomobiliyle katılan TOGG, yeniliklerini ve ilklerini bir basın toplantısıyla dünya kamuoyuna duyurdu.

Küresel olarak tescil ettirdiği farklılaştırıcı yaklaşımı UseCaseMobility kavramı ile “Veri Bazlı İş Modelleri”, “Yeni Mobilite Servisleri”, “Akıllı Yaşam” ve “Akıllı Şarj” gibi teknolojik çözümlerini paylaşan TOGG, geleceğe bakışını vurgulayan “Transition Concept Smart Device” adını verdiği konsept otomobilini de tanıttı.

Print Friendly, PDF & Email

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL