SİYASET HABER'LERİ

MHP’DEN”BÜYÜK ANKARA” MİTİNGİ

MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, vatan sevdalılarının Tandoğan Anadolu Meydanı’nda geleceğe umut haykırışını gerçekleştirecekleri pazar günkü miting için tüm Başkentlileri seferberliğe çağırdı. MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Ankara İl Başkanı..

Print Friendly, PDF & Email

MHP’DEN”BÜYÜK ANKARA” MİTİNGİ

devlett

MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, vatan sevdalılarının Tandoğan Anadolu Meydanı’nda geleceğe umut haykırışını gerçekleştirecekleri pazar günkü miting için tüm Başkentlileri seferberliğe çağırdı.

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, 25 Ekim 2015 Pazar günü vatan sevdalılarının Ankara’daki büyük mitingine tüm Başkentlileri davet etti. Çetinkaya, “Vatan sevdalıları Anadolu Meydanı’nda geleceğe umut haykırışı için buluşuyor. Bu büyük sevdaya tüm Ankaralıları da ortak olmaya davet ediyorum” dedi.

MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, 1 Kasım kader seçimleri için ikinci ve son mitingi Pazar günü Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin iştirakleriyle gerçekleştireceklerini belirterek şunları söyledi:

“KARDEŞLİKTE KARARLIYIZ”

“Büyük Ankara Mitingimiz ‘Ülken için geleceğine oy ver’temalı olarak 25 Ekim Pazar günü saat 13.00’de yapılacak ve Genel Başkanımız sayın Devlet Bahçeli Bey milletimize seslenecek. Pazar günü 1 Kasım’daki büyük demokrasi sınavı öncesi ikinci ve son mitingimizi gerçekleştireceğiz. Milliyetçi Hareket olarak birliğimizin, beraberliğimizin ve kardeşliğimizin yani olmazsa olmaz varlık değerlerimizin korunmasında sonsuza kadar kararlıyız.

HERKESİN UMUDU MHP

Zor günleri beraber yaşadığımız şu seçim sürecinde milletimizin yüzündeki mutsuzluğa umut MHP’dir. 46 yıllık siyasi bir hayatın tecrübesinin kalesi Milliyetçi Hareket, hem özü ile hem sözü ile vatan sevdalıların gelecek için tek sigortası, tek kalesidir.

Esnafımıza, işçimize, köylümüze, memurumuza, tüccarımıza, emeklimize ve işsizimize umut olarak sadece biz varız. Gün, varız ve çareyiz diyeceğimiz gündür.

Şehit analarımızın, şehit babalarımızın feryadını dindirmek varken onlara hakaret eden tavırları karşı bizler birer şehit yakınıyız. Bu mitingimiz, göz pınarları kuruyan şehit analarımızın, babalarımızın, evlatlarımızın acısına son vererek terörü köküne kadar kazıyacağımızın müjdesinin dalga dalga yayılacağı bir büyük buluşma günüdür.

“HELAL EKMEĞİN ADRESİYİZ”

Şüphesiz helalinden kazanılan ekmeğin adresi Milliyetçi Hareket’tir. Gelir dağılımındaki adaletsizliğe son verecek kadroların tek adresi biziz. İltifatlarla değil, maharet, emek ve hakkıyla devlet kademesinde görev yapacak kardeşlerimizin de teminatıyız.

Büyük Ankara Mitingimiz, tüm toplumumuza kucaklaşma ve kardeşçe refah içinde terörden uzaklaşmanın müjdesinin dalga dalga yayılacağı bir büyük mesajın verileceği günün adıdır. Doğrulukta, adalette, sevgide, saygıda ve güvende bizimle ol Ankara, bizimle ol Türkiye diyoruz.ky:benguturk.com

ETİKHABER

Print Friendly, PDF & Email

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL