MAGAZİN

Kafes Filmi,Rekora gidiyor !

TweetlePaylaşPaylaşPin0 Paylaşımlar KAFES REKORA GİDİYOR ! 2 Ekim’de vizyona giren Kafes sinema filmine özellikle gençlerden büyük ilgi var. Yapımcı Yasemin Nak “İzleyicilerden çok güzel dualar alıyoruz, iyi ki böyle bir..

Kafes Filmi,Rekora gidiyor !

kafes

KAFES REKORA GİDİYOR !

2 Ekim’de vizyona giren Kafes sinema filmine özellikle gençlerden büyük ilgi var. Yapımcı Yasemin Nak “İzleyicilerden çok güzel dualar alıyoruz, iyi ki böyle bir film çektiniz diye” dedi.

Hikayesi Vahdet yazarı Lütfü Şehsuvaroğlu’na ait olan ve yapımcılığını Yasemin Nak’ın, yönetmenliğini ise Mahmut Kaptan’ın yaptığı “Kafes” filminde 12 Eylül döneminde yaşanan olaylar anlatılıyor.

Henüz geçtiğimiz Cuma günü (2 Ekim) vizyona girmiş olmasına rağmen, Kafes’e büyük ilgi var; özellikle gençlerin ilgisi çok fazla.

Kafes’in yapımcısı Yasemin Nak, hedef kitlenin filme sahip çıktığını, izleyenlerden çok büyük teşekkür aldıklarını belirterek “Çok güzel dualar alıyoruz, iyi ki böyle bir film çektiniz diye” dedi.

Ülkemizde sikiş sinema sektöründe “sol görüş ağırlığına” rağmen Kafes’in bu kadar ilgi görmesi, filmi henüz izlememiş olanları da heyecanlandırdı.

Kafes’in gösterimde olduğu sinemalarda önümüzdeki hafta sonu için biletlerin şimdiden önemli ölçüde tükendiği haberleri geliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

0 Paylaşımlar
Tweetle
Paylaş
Paylaş
Pin

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL