GENEL

İşte Türk Evladının Asaleti

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarBAKLİYATÇIDAN ASKER AİLELERİNE DESTEK KAYSERİ’nin Develi ilçesinde bakliyatçı, emekli asker Ali Barut, dükkanının üzerine ‘Silah altındaki ihtiyaç sahibi asker eş ve ailelerine ücretsiz gıda yardımı yapılır’ pankartı astı. 15..

İşte Türk Evladının Asaleti

BAKLİYATÇIDAN ASKER AİLELERİNE DESTEK

KAYSERİ’nin Develi ilçesinde bakliyatçı, emekli asker Ali Barut, dükkanının üzerine ‘Silah altındaki ihtiyaç sahibi asker eş ve ailelerine ücretsiz gıda yardımı yapılır’ pankartı astı.

15 yıl Türk ordusuna jandarma komando özel harekatçı uzman olarak hizmet eden ve 2014 yılı mayıs ayında emekli olduktan sonra baba ocağı Develi’ye dönerek burada bakliyatçı dükkanı açan Ali Barut uygulamayla ilgili şunları söyledi:

“Devletime 15 yıl uzman olarak hizmet ettim. Jandarma komando özel harekatçı olarak ülkemin dört bir yanında görevde bulundum. İki yıl önce de Develi’ye dönerek bu bakliyatçı dükkanını açtım. Halen vatani görevini yapan asker ailelerine katkı olsun diye bu pankartı astım. Reklam peşinde değilim. Kapım asker ailelerine ve şehit yakınlarına her zaman açıktır.”

Develi ilçe merkezindeki Cumhuriyet caddesindeki işyerinin üstüne asılı iki yanında Türk bayrağı bulunan pankart, geçenlerin dikkatini çekiyor.benguturk.com

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

0 Paylaşımlar
Tweetle
Paylaş
Paylaş
Pin

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL