SAMSUN&BÖLGE

Hüseyin Anlayan,”Gazeteciler Günü” Mesajı yayınladı

BAŞKANIMIZ ANLAYAN’IN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. Başkanımız Anlayan, mesajında, iletişimin en güçlü kanallarından olan basının, toplumun gerçekleri..

Print Friendly, PDF & Email

Hüseyin Anlayan,”Gazeteciler Günü” Mesajı yayınladı

anlayan

BAŞKANIMIZ ANLAYAN’IN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Başkanımız Anlayan, mesajında, iletişimin en güçlü kanallarından olan basının, toplumun gerçekleri öğrenmesi ve düşüncelerini duyurmasında etkili bir araç olduğunu belirtti.
Anlayan, “Gücünü, zenginliğini ve malzemesini bulunduğu ortamdan alan basın, her zaman kamu yararını göz önünde tutarak, tarafsız ve ilkeli habercilik anlayışıyla çalışmalarını devam ettireceğine inandığım değerli basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum” ifadesini kullandı.
Belediye Başkanımız Anlayan; gazetecilerin kamuoyunu bilgilendirmek için mesai kavramı gözetmeksizin gece gündüz çalıştığını kaydederek, mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Gerek yerel, gerek ulusal basında ilimizde görev yapan basın çalışanları bu görevlerini layıkıyla yerine getirmektedir. Vatandaşın bilgi edinme özgürlüğünü yasal sınırlar içinde sonuna kadar koruyan, basın meslek ilkelerine uyarak görev yapan basın emekçileri her türlü takdiri hak ediyor. Başta Fatsa’daki değerli basın mensuplarımız olmak üzere tüm çalışan gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.”

Print Friendly, PDF & Email

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL