HUKUK&POLİSİYE

HDP GENÇLİK KONGRESİNE KATILAN “ERMENİ TAŞNAKLAR”KARS’I BAŞKENT İLAN ETTİ!

HDP KONGRESİNDE “TAŞNAK GÖSTERİSİ”HDP GONGRESİNE KATILAN BÜYÜK ERMENİSTAN GENÇLİK ÖRGÜTÜ TEMSİLCİSİ,KARS İLİMİZİ ERMENİTAN BAŞKENTİ İLAN ETTİ.

HDP GENÇLİK KONGRESİNE KATILAN “ERMENİ TAŞNAKLAR”KARS’I BAŞKENT İLAN ETTİ!

HDP’nin gençlik kolları kongresine katılan “Büyük Ermenistan projesi” savunucusu Taşnak Parti temsilcileri,Kars İlimizi Başkentleri olarak ilan etti.

Terör örgütü propagandasına dönüşen HDP Gençlik Kolları Kongresi’ne, ‘Büyük Ermenistan’ projesinin savunucusu Taşnak Partisi’nden yetkililer de katıldı. Diyarbakır’daki kongreye gelen Taşnak-Sütyun’un gençlik kollarından Tigran Çandoyan, Kevork Gazelyan ve Nigol Agbalyan, HDP Eş Başkanı Mithat Sancar’la da fotoğraf çektirdi. Çandoyan, Kürtçe yaptığı konuşmada Türkiye’ye yönelik hadsiz sözler sarf etti. ARF lideri Hovhannisyan, Ermenistan’ın başkentinin Kars olması gerektiğini söylemişti.

Dip not: samsunhaberci:Bu kadar özgürlük ihanetin ötesinde bir şey.Diyarbakır ilimizde Türk devletine açıkca Baş kaldrırıdır.Devletimiz bunun gereğini ivedilikle yapmalıdır.yarın geç olabilir.A.Kartal.samsunhaberci.com

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL