GÜNDEM SİYASET HABER'LERİ

Erdoğan:Stokçulara bu Ülkeyi Dar Edeceğiz!

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarCumhur Başkanı Erdoğan’dan Sert açıklama:”Stokçulara bu Ülkeyi dar edeceğiz bunu halkıma söz veriyorum”dedi. Partisinin TBMM Grup Toplantısı’nda konuşan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, ‘Bu uzun iktidar dönemimizde..

Print Friendly, PDF & Email

Erdoğan:Stokçulara bu Ülkeyi Dar Edeceğiz!

Cumhur Başkanı Erdoğan’dan Sert açıklama:”Stokçulara bu Ülkeyi dar edeceğiz bunu halkıma söz veriyorum”dedi.

Partisinin TBMM Grup Toplantısı’nda konuşan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, ‘Bu uzun iktidar dönemimizde girdiğimiz her mücadeleyi kazandık, her badireyi atlattık, ülkemizi hedeflerinden asla koparmadık. Tayyip Erdoğan dün ne dediyse bugün de aynısını söyler ve yüksek faizden ne kadar rahatsız olduğumu tüm cümle alem bilir. Hiç bir zaman faizci olmadım bugün de değilim yarın da olmayacağım. Faiz lobisine karşı mücadele veriyoruz. Bugüne kadar girdiğimiz hiçbir mücadeleden nasıl dönmediysek bu yoldan da dönmeyiz’ dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘Milletime sesleniyorum, Stokçulara evelallah bu ülkeyi biz mezar edeceğiz. Bedelini ağır ödeyecekler’ dedi.

Bir dönem karşımıza vesayeti, terör örgütlerini çıkardılar, darbe üstüne darbe girişiminde bulunan FETÖ’cü hainler ile saldırıya geçtiler. Nice konuda uluslararası alanda maruz kaldığımız haksızlıkları saymıyorum bile. Girdiğimiz her badireyi atlattık, her mücadeleyi kazandık, ülkemizi hedeflerinden koparmadık.

Muhalefet, Türk ekonomisini mahvedeceğiz diyerek yola çıkanlara su taşıdı.

Yüksek faizden ne kadar rahatsız olduğumu cümle alem bilir. Yüksek faizden rahatsızım, bugün de yarın da faizi savunmayacağım. Ama siz mandacı tayfasınız. Kılıçdaroğlu dün başka söyler bugün başka söyler, üstelik bunu da hiç utanmadan yapar. İstiyorlar ki, ülke batsın, bitsin, yok olsun.

Print Friendly, PDF & Email

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

0 Paylaşımlar
Tweetle
Paylaş
Paylaş
Pin

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL