SİYASET HABER'LERİ

ENGİNYURT: PARTİYİMİ KAPATALIM!

  MHP’Lİ ENGİNYURT”Partiyimi kapatalım“ AKP Sözcüsü Ömer Çelik’in Devlet Bahçeli’ye yönelik “Açıklamalarını yanlış ve nezaketten uzak buluyoruz. Tekrarlanmamalı” şeklindeki sözlerine MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’tan yanıt geldi. Enginyurt’un paylaşımı şöyle:”MHP..

Print Friendly, PDF & Email

ENGİNYURT: PARTİYİMİ KAPATALIM!

 

MHP’Lİ ENGİNYURT”Partiyimi kapatalım

AKP Sözcüsü Ömer Çelik’in Devlet Bahçeli’ye yönelik “Açıklamalarını yanlış ve nezaketten uzak buluyoruz. Tekrarlanmamalı” şeklindeki sözlerine MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’tan yanıt geldi.

Enginyurt’un paylaşımı şöyle:”MHP mensubu olanları İş Kura bile başlatma. Ülkücü Öğretmenden İlkokul Müdürü yapma. Bürokraside MHP düşmanlığı devam etsin. MHP’nin her teklifine çemkirerek tepki göster. Andımız serbest kaldı diye Danıştay’a diklen. Sonra aman İttifakı bozma de. Sevsinler böyle ittifakı.”

DAHA NE YAPALIM? PARTİYİ Mİ KAPATALIM?

Öte yandan MHP’li Enginyurt’un, paylaşımına cevap veren bir sosyal kullanıcısına verdiği yanıt da dikkat çekti.

“Çözüm nedir o vakit sayın Enginyurt?” şeklinde yöneltilen soruya Enginyurt, “Bayram sürekli yazıyorsun. Ben cevap vermedikçe de, hep MHP üzerinden ittifak bozulursa şöyle olur, böyle olur, sandığa gitmeyiz diyorsun. Sen ve senin gibilere soruyorum, MHP Cumhurbaşkanı adayı çıkarmadı, İstanbul’a aday çıkarmıyor. Daha ne yapacak? Partiyi mi kapatalım?” ifadeleriyle cevap verdi.

 

Print Friendly, PDF & Email

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL