SİYASET HABER'LERİ

Canikli İşimiz Bitene Kadar Afrin’deyiz

Canikli,iŞİMİZ BİTMEDEN Afrin’den çıkmayız Milli Savunma Bakanı Canikli, “Afrin’de terör tehdidi sürüyor, işimiz bitene kadar kalmaya devam edeceğiz. Tüm bölgedeki terör tehdidi kalktıktan sonra seçimle gelmiş hükümete teslim edeceğiz” dedi…

Print Friendly, PDF & Email

Canikli İşimiz Bitene Kadar Afrin’deyiz

Canikli,iŞİMİZ BİTMEDEN Afrin’den çıkmayız

Milli Savunma Bakanı Canikli, “Afrin’de terör tehdidi sürüyor, işimiz bitene kadar kalmaya devam edeceğiz. Tüm bölgedeki terör tehdidi kalktıktan sonra seçimle gelmiş hükümete teslim edeceğiz” dedi.
Canikli: Tehdit bitene kadar Afrin’de kalacağız
Canikli: Tehdit bitene kadar Afrin’de kalacağız Canikli: Tehdit bitene kadar Afrin’de kalacağız Canikli: Tehdit bitene kadar Afrin’de kalacağız
Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, AK Parti’nin TBMM’deki grup toplantısı öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı.

LAVROV: TÜRKİYE AFRİN’İ GERİ VERMELİ

Canikli, Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov’un basına yansıyan “Türkiye Afrin’in kontrolünü Suriye hükümetine geri vermeli”açıklamalarıyla ilgili olarak şunları kaydetti:

TEHDİT SÜRÜYOR

“Afrin’de terör tehdidi sürüyor, riskler tam kaldırılana kadar tedbirlerimiz sürer, işimiz bitene kadar kalmaya devam edeceğiz.Tüm bölgedeki terör tehdidi kalktıktan sonra seçimle gelmiş merkezi hükümet oluştuktan sonra hükümete teslim edeceğiz.”

Print Friendly, PDF & Email

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL