DIŞ HABERLER Yaşam

BOMBA SESLERİ ARASINDA EVLENDİLER,SAVAŞMAK İÇİN ORDUYA KATILDILAR!

Ukrayna’da yaşayan Yaryna Arieva ve sevgilisi Sviatoslav Fursin, Mayıs ayında evlenmeyi planlanıyordu. Bütün hazırlıklarını Mayıs ayındaki düğün için yapan çift, Putin’in emriyle Rusya’nın Ukrayna’yı işgal etmesi üzerine planlarını değiştirmek zorunda kaldı. Çift, işgalin ikinci gününde Kiev’de yoğun siren ve bomba sesleri eşliğinde evlendi. Kilise yapılan törenin ardından ikili ülkelerini savunmak için gönüllü olarak savaşa katıldı.

Print Friendly, PDF & Email

BOMBA SESLERİ ARASINDA EVLENDİLER,SAVAŞMAK İÇİN ORDUYA KATILDILAR!

Rusya’nın Ukrayna’ya yönelik olarak işgal hareketi devam ediyor. Başkent Kiev’deki hareketli saatlerin gölgesinde ülkesini savunmak isteyen pek çok kişi gönüllü olarak Ukrayna ordusuna katılmaya başladı. Daha bir gün önce evlenerek gönüllü olarak Ukrayna ordusuna katılan bir çift, direnişin sembolü oldu.

EVLENİP DİRENİŞE KATILDILAR

Sosyal medyada gündeme gelen görüntülerde çift dün kilisede gerçekleşen törenle dünya evine girdi. Arieva, “Çok korkutucuydu fakat bu hayatımın en güzel günüydü. Normalde 6 Mayıs’ta Dnieper Nehri’ne bakan terası olan bir restoranda evlenecektik” dedi. 21 yaşındaki Arieva, bir an önce evlenmek istediklerine karar verdiklerini söyledi.HABERİN DEVAMİ…

Print Friendly, PDF & Email

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

0 Paylaşımlar
Tweetle
Paylaş
Paylaş
Pin

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL