SAMSUN&BÖLGE

BAŞKAN ERDOĞAN,BAZI TESİSLERİN AÇILIŞINA KATILMAK İÇİN, 10 AĞUSTOS CUMARTESİ GÜNÜ SAMSUN’DA OLACAK

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarBaşkan Recep Tayip Erdoğan 10 Ağustos Cumartesi günü Samsun’da olacak AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 10 Aralık’ta Samsun’a gideceğini söyledi. AK Parti Samsun İl Başkanı..

Print Friendly, PDF & Email

BAŞKAN ERDOĞAN,BAZI TESİSLERİN AÇILIŞINA KATILMAK İÇİN, 10 AĞUSTOS CUMARTESİ GÜNÜ SAMSUN’DA OLACAK

Başkan Recep Tayip Erdoğan 10 Ağustos Cumartesi günü Samsun’da olacak

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 10 Aralık’ta Samsun’a gideceğini söyledi.

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Şehit Ömer Halisdemir Çok Amaçlı Salon’da düzenlediği basın toplantısında, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın büyük Türkiye hedefi ve vizyonuyla “Türkiye Yüzyılı”nı başlattığına işaret etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, 10 Aralık Cumartesi günü toplu açılış törenine katılmak için Samsun’a geleceğini duyuran Aksu, şöyle deva etti:

“Yirmi yıldır girdiği her seçimden milletimizin desteğiyle zaferle çıkan, Samsun’a olan sevgisi herkes tarafından bilinen ve Samsun’a, ‘gözbebeğim’ diye tanımlayarak ayrı bir önem veren, şehrimize kazandırdığı hizmetlerle de bunu en iyi şekilde ispatlayan Sayın Cumhurbaşkanımız, ilimizde, ilçelerimizde gerçekleştirilen yatırımların toplu açılışının yapılacağı mitingde hemşehrilerimizle kucaklaşmak amacıyla Samsun’a geliyor. Samsun mitingleri kuruluşundan bu zamana kadar hep coşkulu ve heyecanlı olmuştur. İktidar yürüyüşünün habercisi olmuştur. Bu vesileyle kuruluşundan bu zamana kadar emek veren, ter döken teşkilat mensuplarımıza ve gönül veren, oy veren hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Her seçimde en yüksek oyu vererek Cumhurbaşkanımıza desteklerini esirgemeyen kıymetli hemşehrilerimizin, yine yüreğini ortaya koyarak Cumhurbaşkanımıza çok büyük destek vereceğinden eminiz.”

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Print Friendly, PDF & Email

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

0 Paylaşımlar
Tweetle
Paylaş
Paylaş
Pin

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL