GENEL

ALAATİN ÇAKICI: ADALET İSTİYORUM

ALAATİN ÇAKICI: ADALET İSTİYORUM

ALAATİN

Ünlü kabadayı Alaattin Çakıcı, “İnsanlar ve tüm mahlukata rızkı Rizeli Tayyip Erdoğan vermiyor” dedi.

ünlü kabadayı Alaattin Çakıcı, vücut fonksiyonlarının yüzde 95’ini kaybeden ve sürekli yoğun bakıma kaldırılan annesi Şakire Çakıcı’nın tedavi ve bakımı için cezasının 6 ay ertelenmesini talep etti.

Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcılığı, Çakıcı’nın bu talebini reddetti.

Savcılığın kararı üzerine itirazda bulunan Çakıcı, “İnsanlar ve tüm mahlukata rızkı Rizeli Tayyip Erdoğan vermiyor” dedi. Savcının elini taşın altına koyması gerektiğini ifade eden Çakıcı, “Bu ülkede ne sultanlık ne de sadrazamlık vardır” diye tepki gösterdi.

Alaattin Çakıcı’nın savcılık makamına yazdığı dilekçe şu şekilde:

“2. Torba Yasa’da yer alan cezası 3-5 yıl olan mahkumlara uygulanan 4. maddenin 4. fıkrasına göre, 90 yaşındaki yatalak annemle ilgili infazımın durdurulmasını istemiştim.

Bu ülkede eşitlik ilkesini tüm yargı organlarındaki görev uygulayıcıları her türlü bürokratik baskı da olsa, evrensel hukuk adına ve de vicdani olarak Allah’a karşı sorumludur.

Ettikleri yemin gereği ve insan olmanın etik kurallarına uymak namus ve şereftir.

Bir fiil 12,5 yıldır yatmaktayım. Devleti namusum kadar sevmek, bir Türk olmanın gereğidir. İnanç yönünden de her Müslüman gibi Allah’a teslim olmuşum. Sayın RecepTayyip Erdoğan’ı ve Sayın Ahmet Davutoğlu’nu sevmek zorunda değilim. TürkiyeCumhuriyeti kanunlarını, kanun uygulayıcıları uygular.

Bu ülkede ne sultanlık ne de sadrazamlık vardır. Sayın savcım elini Allah katında taşın altına koyamıyor.

İnsanlar ve tüm mahlukata rızkı Rizeli Tayyip Erdoğan vermiyor. Yetkili kişiye değil makamına saygı duyarım. Yukarıda bahsettiğim Rizeli Tayyip Erdoğan ve Ahmet Davutoğlu’nun makamlarına asla bir lafım olamaz; sivil kimliklerine, yetkilerini hoyratça ve baskıcı uyguladıkları içindir.KY:ulkucumedya.com

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

0 Paylaşımlar
Tweetle
Paylaş
Paylaş
Pin

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL