SPOR

Samsunspor’un Transfer Ettiği Oyuncuları İle İmzalar Atılıyor

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarSamsunspor Transfet ettiği oyuncuları ile imzalar atılıyor Samsunspor’un devre arası transferi kapsamında kadrosuna kattığı oyuncular 10.01 2017 tarihinde,””(bugün)imza atmaları bekleniyor.Bilindiği gibi,samsunspor bazı oyuncularının transfer alacaklarını ödenmediği gerekçesiyle,Federasyon tarafından transfer..

Samsunspor’un Transfer Ettiği Oyuncuları İle İmzalar Atılıyor

Samsunspor Transfet ettiği oyuncuları ile imzalar atılıyor

Samsunspor’un devre arası transferi kapsamında kadrosuna kattığı oyuncular 10.01 2017 tarihinde,””(bugün)imza atmaları bekleniyor.Bilindiği gibi,samsunspor bazı oyuncularının transfer alacaklarını ödenmediği gerekçesiyle,Federasyon tarafından transfer tahtası kapatılmıştı,yapılan görüşmeler sonucu,alacaklar ödenmiş,transfer tahtası açılmıştı.

Kırmızı beyazlılar’da 2016-2017 sezonunun ara trasnfer döneminde kadrosuna kattığı yeni isimlerin resmi sözleşmeyi imzalayacakları tarih belli oldu. Samsunspor’da ligin devre arası transfer edilen ve Kırmızı beyazlıların Antalya kampına dahil olan Göksu Türkdoğan, Kone, Kenan Karışık, Abdülkerim Bardakçı ve John Chibuike’nin bugün resmi sözleşmeleri imzalayacakları belirtildi. Samsunspor’un transfer tahtasının resmi olarak 10 Ocak salı günü (bugün) açılmasından ötürü takıma yeni katılan oyuncuların bu nedenle resmi mukaveleleri salı günü imzalayacaklarını ve Samsunspor’un Antalya’da kampa yaptığı Otel’de toplu imza töreni olacağı kaydedildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

0 Paylaşımlar
Tweetle
Paylaş
Paylaş
Pin

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL