SON DAKİKA

Samsunhaberci.com

Ötüken gençleri,bildiri dağıttı !

Bu haber 26 Ekim 2015 - 22:29 'de eklendi ve Bu Haber 138 Sefer Okundu kez görüntülendi.
Ötüken gençleri,bildiri dağıttı !

ötügen

Son günlerde mülteciler tarafından işlenilen asayiş suçlarının artış göstermesi Ötüken Dergisi Samsun Temsilciliği’ne bağlı gençleri öfkelendirdi.

Gençler dün Çiftlik Caddesi üzerine açtıkları stand ile basın açıklaması yaptı ve vatandaşlara konutla ilgili broşür dağıttı.

“SABRIMIZI ZORLUYOR”

Konuyla ilgili basın açıklaması yapan Ötüken Dergisi Samsun Temsilciliği Lise Teşkilatı adına konuşan Berkehan Yazar, “Yurdumuza vatanlarından kaçarak gelen mültecilerin durumu herkesin malumudur. İlk başta savaştan kaçan insanlar olarak bizlere tanıtıldılar. Ardından üniversitelere sınavsız giriş hakkına sahip oldular. Şimdi ise insanları taciz etmekle kalmayıp; evlerimize dadanıyor, para vermeyenleri türlü şekilde tehdit ediyorlar. Yurdumuzun farklı noktalarında yaşanan tecavüz haberleri bizleri sinirlendiriyor, sabrımızı zorluyor. Ülkemizde vatansız sapık eşkıyalar istemiyoruz! Biz hakkımız olan temiz, ahlaklı, yurtsever bir toplumda yaşamak istiyoruz. Bunu sağlamak içinde yüce Türk milletinden derhal bu insanların geri gönderilmesini talep etmelerini bekliyoruz. Evimize gelen misafirin dahi bir sınırı olurken, zorla evlerimize girilmesine müsaade etmeyeceğiz. Türk toplumunu bu ahlaktan yoksun etnik unsurlardan kurtaracağız. Tanrı Türk’ü korusun ve yüceltsin.” şeklinde konuştu. Onur EMİRZA ky:dengegazetesi.com.tr

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA