Samsunhaberci.com

Korukır İzmir’e Gitti

Korukır İzmir’e Gitti
10
11 Nisan 2016 - 11:34

Engin Korukır İzmir’de.

Samsunspor teknik drektörü,Engün Korukır,dün oynanan Göztepe-Karşıyaka müsabakasını izlemek için İzmir’e Giderek Müsabakayı izledi.

Bilindiği gibi Samsunspor hafta içinde oynadığı Adanaspor maçını,2-1 kaybetmişti.BU maçta alınan mağlubiyet, hafta içinde oynayacağı Göztepe çanının Playof için önemini göz önüne alan Korukır,Göztepe Karşıyaka Maçını izlemek için İzmir’e giderek İzmir derbisini izledi.

Göztepe Maçından Notlar Aldı.

Kırmızı Beyazlı Teknik Direktör Engin Korukır kaybedilen Adanaspor müsabakasının ardından yenileme antrenmanı yaparak takıma 1 gün izin verdi. Samsunspor Teknik Direktörü Engin Korukır 1 günlük arada boş durmayarak Göztepe-Karşıyaka müsabakasını seyretmek için İzmir’e gitti. Samsunspor bu hafta Perşembe günü kendi evinde saat 19.00’da Göztepe’yi konuk edecek. Teknik Direktör Engin Korukır bu hafta karşılaşacağı Göztepe müsabakası için İzmir’e giderek rakibini değerlendirdi.

SamsunHaberci.com'da yayınlanan haberlerin telif hakları sitemiz ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. İletişim: 0542 645 87 83