SON DAKİKA

Samsunhaberci.com

antalya escort

İLKADIM BELEDİYESİ VİTES YÜKSELTİ

Bu haber 11 Ocak 2014 - 16:33 'de eklendi ve Bu Haber 335 Sefer Okundu kez görüntülendi.
İLKADIM BELEDİYESİ VİTES YÜKSELTİ

İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, 2014 yılında’da çalışmalarına ivme kazandırarak prestijli sokakları ilçe halkına kazandırıyor.

113290

FEN İŞLERİNDEN KALDIRIM, PARKE TAŞ’TA HİZMET ATAĞI 
İlkadım Belediyesi Fen İşler Müdürlüğü ekipleri hava şartlarının iyi seyrettiği bu günlerde yol-kaldırım düzenleme ve yenileme çalışmalarını hızlandırdı.Ekiplerin yoğun mesai harcadığı Fevzi Çakmak Mahallesi Çankaya,Selvi,Yasemin,Vezirgan,Mülazım,Seyfi Demirsoy,Ateş Tepe sokaklarında kilitli parke çalışması,süpürge beton yaya kaldırım çalışmalarıyla mahalleyi şantiye alanına çevirdi.

-İLKADIM’DA YAP-BOZA GEÇİT YOK 

Altyapısı tamamlanmış ve imar sorunu olmayan mahallelerde programlı olarak kilit parke ve kaldırım çalışmalarını devam ettirdiklerini söyleyen İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürü Cemil İçel, Belediye olarak üreten bir yapıyla güzel işlere imza attıklarını ve öncelikli olarak kaldırım eksiği bulunan mahallelerde kaldırım çalışmasını yoğunlaştırdıklarını ve kaldırım eksiğini tamamlama konusunda büyük mesafe kat ettiklerini ifade etti.

-SOKAKLARIMIZI TOZDAN ÇAMURDAN KURTARACAĞIZ 

2014 yılı programı ile tüm mahallelerde kapsamlı bir çalışma yürüttüklerini belirten İçel , Sezon sonuna kadar bozulan yollarla birlikte kaldırım ihtiyacı olan mahallelerde kaldırım yenileme çalışmalarını aralık olarak sürdüreceğiz. Kaldırım çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte bozulan kaldırımlar yeni bir görünüme, yeni yapılan kaldırımlar ile Fevzi Çakmak Mahallesi başta olmak üzere diğer mahallelerde modern bir kent kimliğine kavuşacak. Halkımızın ayağını yazın tozdan kışın ise çamurdan kurtarmayı hedefliyoruz” dedi.

Kaynak : dengegazetesi.com.tr

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA