SON DAKİKA

Samsunhaberci.com
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Boğalar Ay-Terazi burcunda, insanlarla olan ilişkimiz her anlamda önemlidir. Dengenizi bozabilecek olandan uzak durursunuz. Çünkü kafanızın karışmasını, moralinizin bozulmasını istemiyorsunuz. Elinizden geldiğince herkesin ortak bir noktada buluşacağı şekilde düşünebilirsiniz. Sözgelimi bir problem varsa, bunu deşelemek ve üzerine gidip içinden çıkılmaz bir hale getirmek yerine, hemen halledip huzur bulmaktan yana olabilirsiniz.

Saat 04:57 Ay-Venüs kavuşumu, huzur ve sevgi yönünde günün etkin görünümüdür. Sağlığınıza önem verirsiniz. Karşı cins üzerinde etkili olmayı istersiniz. Güzel ve elit ortamlarda bulunma arzunuz bir hayli yüksektir. Sanatsal çalışmalar, aktiviteler için olumlu bir gündesiniz.

Saat 11:54 Merkür-Jüpiter kavuşumu, finansal konular başta olmak üzere, her türlü ilişkide hesapçı davranmaya neden olsa da, bu kendimizi koruma ihtiyacımızdan kaynaklanır. Kimden ne fayda gelir veya bu sıkışıklıktan nasıl kurtulur, çözüm yolu bulmaya çalışırız. Bir ortak veya bir sevgili veya birileri bizim yanımızda yer alsın bize destek olsun isteriz.

Gün boyunca güzellikler yanınızdan eksik olmasın. Kalben sevgilerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA